JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Kategorie
Gdzie Jest Dziecko!
[product id="99" slider="false"]
Zlokalizuj telefon swojego dziecka

Zlokalizuj telefon swojego dziecka

Dla kochającego rodzica nie ma niczego ważniejszego od bezpieczeństwa dziecka. Dopóki maluch większość czasu spędza w Twoim towarzystwie, jego ochrona nie jest trudnym zadaniem – w końcu stale możesz mieć na niego oko. Gdy jednak malec rozpoczyna naukę w szkole, a czas po lekcjach spotyka się z przyjaciółmi zapewne nie raz zachodzisz w głowę, czy wszystko jest w porządku. Istnieje prosty sposób na to, aby to sprawdzić – zlokalizuj telefon dziecka.

Zlokalizuj telefon – najprostszy sposób na kontrolę malucha

Każdy rodzic kilkulatka doskonale wie, że mimo najszczerszych chęci brzdącowi zdarza się zapomnieć o kontakcie z rodzicem podczas, gdy od wielu godzin znakomicie bawi się u swojego kolegi, na placu zabaw, przebywa w szkole lub przedszkolu. Maluchy bywają roztargnione, dlatego rozładowany lub stale wyciszony telefon to stale powtarzające się historie. Efekt? Twój niepokój o to, czy dziecku poza domem nie dzieje się krzywda. Starsze, budujące swoje życie towarzyskie dzieci mogą zaniedbywać stały kontakt z rodzicem również z innego powodu – takie ciągłe “meldowanie się” mamie czy tacie to po prostu… obciach. W takim razie co zrobić, aby móc być spokojnym o bezpieczeństwo ukochanej pociechy? Po prostu zlokalizuj telefon, który akurat ma przy sobie. Dzięki ogólnodostępnym, sprytnym aplikacjom i technologiom to prostsze, niż Ci się wydaje!

Zlokalizuj telefon przez aplikację Gdzie Jest Dziecko

Nie musisz martwić się bezpieczeństwem swoich pociech gdy nie ma ich w zasięgu Twojego wzroku. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko pozwoli Ci w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się maluch – łącząc za jej pośrednictwem telefon dziecka ze swoim masz stały dostęp do mapy, która za pomocą geolokalizacji precyzyjne ustala jego miejsce pobytu. Z aplikacją Gdzie Jest Dziecko zlokalizuj telefon swojego dziecka.

To prosty i intuicyjny program, który pozwala korzystać z szeregu przydatnych funkcji. 

  • Z aplikacją Gdzie Jest Dziecko wyznaczysz tzw. strefy bezpieczeństwa (szkołę, dom przyjaciela, plac zabaw), a gdy dziecko nieoczekiwanie je opuści, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon.
  • Nie masz możliwości połączenia się z internetem? Żaden problem! Jako użytkownik aplikacji Gdzie Jest Dziecko możesz wysłać bezpłatny SMS z zapytaniem o lokalizację. Z programu możesz korzystać również poprzez przeglądarkę internetową.

Zlokalizuj telefon dziecka

Zegarek z telefonem – najlepsze zabezpieczenie Twojego dziecka

Jeśli Twoja pociecha rzadko korzysta z telefonu możesz chronić ją w inny sposób – podarowując funkcjonalny zegarek gps z telefonem. Smartwatche dziecięce dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina nie tylko zapewniają spokój rodzicowi, ale stanowią prawdziwą gratkę dla małych maniaków elektronicznych gadżetów. Wyglądają modnie i przyciągają uwagę, dlatego dzieci z wielką chęcią zabierają je ze sobą wszędzie. Zlokalizuj telefon z zegarkiem GPS swojego dziecka już dziś!

GJD.06 – wodoodporny zegarek z telefonem

Smartwatchem, który zadowoli każdego brzdąca jest bez wątpienia GJD.06 – jeden z najpopularniejszych modeli zegarków z telefonem dla dzieci. Dlaczego warto się nim zainteresować?

  • GJD.06 łączy się za pośrednictwem aplikacji Gdzie Jest Dziecko z telefonem rodzica, co pozwala na stałą kontrolę lokalizacji malucha. Wystarczy jedno spojrzenie na mapę i wiesz, gdzie znajduje się syn lub córka.
  • GJD.06 jako zegarek z telefonem oferuje możliwość łączności głosowej, ale także zdalnego nasłuchu. Maluch ma w zwyczaju nie odbierać telefonu? Z GJD.06 ten problem przestanie istnieć.
  • Urządzenie oferuje wyznaczenie stref bezpieczeństwa, a także natychmiast powiadamia rodzica, gdy dziecko je opuści. Nie będziesz musiał już zastanawiać się, czy dziecko wyszło ze szkoły, czy może zagadało się dłużej z przyjaciółmi.
  • W razie zagrożenia, zegarek z gps dla dziecka GJD.06 pozwala dziecku na wysłanie szybkiego komunikatu alarmowego do rodzica – i to za pomocą jednego przycisku. Jeśli maluchowi zagrozi coś złego, od razu się o tym dowiesz.
  • Zegarek wykonano z solidnych i wodoodpornych materiałów, co jest nie bez znaczenia w przypadku aktywnych maluchów. Niegroźna mu zabawa w kałużach czy piasku.
  • To gadżet o modnym i nowoczesnym designie, dzięki czemu maluch z chęcią będzie zakładać go przed każdym wyjściem z domu.

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – przydatna w wielu sytuacjach

Zegarek z telefonem w połączeniu z aplikacją Gdzie Jest Dziecko tworzą świetny system kontroli bezpieczeństwa malucha w każdej sytuacji. Warto podarować brzdącowi inteligentny smartwatch wówczas, gdy zaczyna sam wychodzić na podwórko by bawić się z kolegami lub wtedy, gdy rozpoczyna naukę w szkole. Zegarek z telefonem pozwoli Ci na nieustanny kontakt z pociechą podczas szkolnych wycieczek czy wakacyjnych kolonii.

Zlokalizuj telefon lub zegarek i przestań się martwić!

Trzeba przyznać, że zdecydowana większość sytuacji, w których kontakt z dzieckiem jest utrudniony wynika z roztargnienia malca lub problemów technicznych. Decydując się na zegarek z telefonem, który pozwala na namierzanie dziecka zapewnisz mu bezpieczeństwo, a sobie potrzebny spokój. Czas przestać się zamartwiać i pozwolić maluchowi na nowe przygody – oczywiście pod bacznym, “zdalnym” okiem rodzica! Zlokalizuj telefon lub zegarek już dziś i przestań się martwić o bezpieczeństwo dziecka.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium