Aplikacja

Dlaczego Bezpieczna Rodzina? Poznaj 4 powody!

Aplikacja Bezpieczna Rodzina to szereg możliwości, dzięki którym jesteś w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi. Chronisz tych, którzy są dla Ciebie ważni niezależnie od dzielącej Was odległości, a najważniejsze informacje dotyczące dzieci, rodziców, dziadków, czy ukochanych pupili masz zawsze w zasięgu ręki — w swoim telefonie komórkowym.

Bezpieczna Rodzina — sprawdzone i bezpieczne urządzenia

Bezpieczna Rodzina to sprawdzone i bezpieczne urządzenia z bezterminową kartą SIM, które skonfigurujesz samodzielnie w 3 prostych krokach w zaledwie 3 minuty!

Wystarczy, że przez naszą aplikację zeskanujesz kod QR… i gotowe!

Dlaczego aplikacja Bezpieczna Rodzina, poznaj 4 powody, czyli szczęśliwa rodzina przebywająca na plaży

Bezpieczna Rodzina — autorska i polska aplikacja

Bezpieczna Rodzina to jedyna w Polsce aplikacja mobilna poprawiająca bezpieczeństwo całej rodziny i dająca pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności naszych urządzeń, dzięki którym:

  • masz możliwość nawiązania bezpiecznego połączenia z wybranymi numerami,
  • otrzymujesz precyzyjną lokalizację dzięki wykorzystaniu sieci GSM, GPS i WiFi,
  • otrzymujesz dostęp do funkcji SOS, która informuje rodzinę o zagrożeniu, 
  • cieszysz się nielimitowanymi powiadomieniami SMS, e-mail i push w usłudze,
  • definiujesz własne strefy lokalizacyjne.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Bezpieczna Rodzina to obsługa klienta najwyższej jakości. Zawsze możesz liczyć na pomoc naszych konsultantów, gwarancję serwisu i natychmiastową wymianę wadliwego urządzenia na nowe.

Bezpieczeństwo wrażliwych danych

Bezpieczna Rodzina to pewność i zaufanie, że Twoje dane są bezpieczne. Wszystkie urządzenia działają wyłącznie z naszymi serwerami, dzięki czemu masz pewność, że Wasze dane nie trafią w niepowołane ręce.

Jako jedyni na rynku współpracujemy z największymi operatorami w Polsce. Nic więc dziwnego, że zaufało nam już ponad 1 MILION KLIENTÓW!