Smartwatche dla dzieci

Lokalizator dla dziecka – top 10 funkcji

Bezpieczeństwo, zdrowie i pewność, że dziecko nigdy się nie zgubi lub nie zostanie porwane to priorytet każdego rodzica. Nawet chwilowa utrata kilkulatka z pola widzenia wiąże się z ogromnym stresem nie tylko dla opiekuna, ale przede wszystkim dla dziecka. Trauma związana z tego typu przeżyciem może pozostać w pamięci na długie lata. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, kiedy przerażony maluch nie jest nawet w stanie powiedzieć, gdzie mieszka i kim są jego opiekunowie. Współczesne technologie dają jednak możliwość uniknięcia takich wydarzeń. Nowoczesny lokalizator GPS dla dziecka jest dziś prawdziwym wybawieniem dla rodziców – jest gadżetem, dzięki któremu opieka nad pociechą staje się dużo łatwiejsza. Z jakich jeszcze powodów warto podarować go dziecku? Jakie są inne zalety inteligentnego zegarka? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Jeszcze jakiś czas temu, lokalizator GPS kojarzony był z narzędziem dla profesjonalistów. Z tego typu udogodnień korzystali z nich przede wszystkim logistycy, zawodowi kierowcy, czy detektywi. Później na takie rozwiązanie mogli pozwolić sobie zazwyczaj tylko bardzo zamożni rodzice chcący zapewnić dziecku pełnię bezpieczeństwa.

Dzisiaj sytuacja wygląda już zupełnie inaczej – tego typu sprzęt osiągalny jest już właściwie dla każdego. Dostępne na rynku modele posiadają różne funkcje i m.in. od tego uzależniona jest ich cena. Bez problemu jednak znajdziemy smartwatch, którego koszt nie wynosi więcej niż 200 zł. Na jakie parametry i zalety warto zwracać uwagę przy wyborze? Na jaki lokalizator dla chłopca, czy lokalizator dla dziewczynki się zdecydować, by w pełni móc cieszyć się wygodą i spokojem o bezpieczeństwo pociechy? Co podarować dziecku, by miało możliwość nauki i zabawy jednocześnie?

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Dlaczego zegarek smartwatch jest dobrym pomysłem na prezent? 

Przedstawiamy 10 naszym zdaniem najważniejszych aspektów, które pomogą Ci wybrać odpowiedni lokalizator dla dziecka.

Lokalizacja GPS

Każdy rodzic zapewne niejednokrotnie martwił się brakiem kontaktu ze swoim dzieckiem, które nie wróciło o wyznaczonej porze do domu. Wyłączony telefon, czy nieodebrane połączenia dodatkowo potęgowały stres i powodowały napływ do głowy najczarniejszych scenariuszy. Dobrze, jeżeli kilkulatek po prostu dobrze bawił się w pobliżu domu i można go było szybko zlokalizować. Gorzej, kiedy przez długi czas rodzic zachodził w głowę, co się dzieje i gdzie jest jego dziecko.

Dlatego wbudowany lokalizator GPS jest tak ważny!

Takich sytuacji można dzisiaj uniknąć, a wszystkim zatroskanym opiekunom pomoże w tym właśnie zegarek GPS dla dziecka. Precyzyjna lokalizacja pociechy, którą możemy wygodnie sprawdzić w telefonie o każdej porze, pomoże nam się uspokoić, kiedy syn lub córka długo nie będą wracać do domu. Jeżeli dziecko będzie w miejscu, w którym nie powinno przebywać, również się o tym dowiemy. Dzisiaj problemu nie stanowi już także fakt, że dziecko noszące smartwatch znajduje się w przestrzeni zamkniętej. Informację o lokalizacji dziecka będziesz miał zawsze pod ręką!

Zegarek GPS - prezent dla dziecka, które uwielbia sport

Funkcja telefonu i gry to nie wszystko!

Twoje dziecko jest aktywne i radość daje mu pokonywanie własnych rekordów? Zadbaj o to, aby podarowany mu smartwatch miał ciekawe funkcje! Zwróć uwagę na krokomierz, stoper, pomiar dystansu, czy licznik tętna i spalonych kalorii.

Te dodatki na pewno zmobilizują Twoją pociechę do jeszcze częstszego podejmowania wszelkich aktywności. Pomoc w pracach domowych przecież także liczy się do dziennej ilości kroków! Możesz więc zachęcić swoje dziecko do posprzątania pokoju, czy wyjścia na spacer z psem. Lokalizator GPS to doskonały sposób na zabawę poprzez naukę.

Aparat fotograficzny w smartwatchu

Dzieci uwielbiają robić zdjęcia! Wykonywanie modnego dzisiaj selfie, czy fotografowanie rodziny, przyjaciół i ciekawych miejsc może stać się pasją. Ta, pielęgnowana w odpowiedni sposób przetrwa wiele lat. Modny smartwatch noszony na ręku z wbudowanym aparatem fotograficznym będzie rewelacyjnym gadżetem dla każdego, czy to młodszego, czy starszego dziecka.

Co ciekawe, funkcja ta może się przydać także w chwili, kiedy pociecha poczuje się zagrożona lub znajdzie się w niebezpieczeństwie. Szybko zrobione zdjęcie wysłane na telefon rodzica może pomóc opiekunowi w zlokalizowaniu i udzieleniu pomocy synowi lub córce. Zegarek wyposażony w aparat może więc dawać dużo przyjemności, jednocześnie chroniąc dzieci, które potrzebują w danym momencie wsparcia dorosłych.

Możliwość korzystania z aplikacji

Dobre, jeżeli smartwatch posiada od razu wgrane ulubione aplikacje, takie tak Facebook, Instagram, czy Youtube. Tego typu funkcje są pożądane przede wszystkim przez starsze dzieci, które uwielbiają korzystać z mediów społecznościowych.

Powiadomienia o nowych postach, otrzymywanie wiadomości z kanałów social media od znajomych, czy możliwość słuchania ulubionej muzyki dzięki zegarkowi. Twoja pociecha na pewno będzie zadowolona z inteligentnego gadżetu! Taki lokalizator GPS będzie doskonałym prezentem dla każdego nastolatka. Dzieci, które obdarujemy tego typu podarunkiem na pewno będą bardzo zadowolone!

Granatowy
Niebieski
Różowy

Smartwatch Locon Watch Video

269,00 497,00 
Czarny
Niebieski
Oliwkowy
Pomarańczowy
Różowy

Smartwatch Locon Watch Lite

169,00 397,00 
Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)

Połączone artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *