Aplikacja

Gdzie jest bliski Plus

Chcesz wiedzieć, czy Twoje dziecko dotarło bezpiecznie do szkoły? Zależy Ci na dyskretnej kontroli? Twoja babcia lub dziadek wymagają opieki i pragniesz na bieżąco wiedzieć, co się z nimi dzieje? Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się wygodne lokalizatory z GPS z usługami dostępnymi na stronie Bezpiecznej Rodziny lub telefon komórkowy i praktyczna usługa Gdzie Jest Bliski Plus, dzięki której zawsze dowiesz się, gdzie znajdują się członkowie Twojej rodziny.

Bezpieczna Rodzina Plus

Urządzenia od Bezpiecznej Rodziny mają na celu ochronę wszystkiego, co dla Ciebie cenne. Lokalizatory osobiste, GPS dla psa, lokalizator dla kota i do auta zawsze wskażą Ci miejsca, w których znajdują się cenne dla Ciebie rzeczy. Smartwatche z GPS dla dzieci czy opaski SOS dla seniorów w połączeniu z dedykowaną aplikacją Bezpieczna Rodzina sprawią, że zawsze dowiesz się, gdzie przebywają Twoi bliscy. Szybko i sprawnie lokalizuj osoby, na których Ci zależy. Sprawdzaj, dlaczego spóźnia się Twoje dziecko.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Gdzie Jest Bliski Plus – dbaj o bezpieczeństwo

Dzięki usłudze Gdzie Jest Bliski Plus namierzysz każdy telefon komórkowy. Za pomocą aplikacji mobilnej, strony www lub wiadomości SMS dowiesz się, co się dzieje z bliskimi. Aplikacja Bezpieczna Rodzina to spokój o bezpieczeństwo Twojego dziecka, seniora i innych bliskich Twemu sercu osób. Jak zacząć lokalizować? To niezwykle proste!

Co musisz zrobić?

  • Pobierz aplikację lub załóż konto na stronie internetowej.
  • Dodaj w aplikacji numer telefonu Twojego bliskiego, którego chcesz lokalizować.
  • Zadbaj, aby osoba, którą będziesz lokalizować, wyraziła potrzebną zgodę. Zgoda jest wymagana tylko raz i udziela się jej tylko raz za pomocą jednej darmowej wiadomości SMS. Później Twój bliski nie będzie otrzymywał żadnych powiadomień i nie będzie informowany o lokalizowaniu.
  • Gotowe. Od teraz możesz jeszcze lepiej chronić to, co dla Ciebie cenne. 

Jak działa Bezpieczna Rodzina Plus?

Dzięki szybkiej lokalizacji telefonu, zawsze wiesz, gdzie jest Twoja pociecha. Usługa wraz z dedykowaną aplikacją korzysta z technologii GSM, GPS i WiFi. Warto zaznaczyć, że GSM działa nawet tam, gdzie nadajniki satelitarne tracą zasięg. Dzięki temu masz pewność, że niezależnie od miejsca pobytu bliskich, zawsze dostaniesz informację, gdzie się znajdują. Usługa Gdzie Jest Bliski Plus to także gwarancja otrzymywania niezbędnych powiadomień. Dowiesz się o wyłączeniu telefonu, nadejściu lub opuszczeniu danej strefy, czy wiadomości SOS oznaczającej, że bliski potrzebuje pomocy.

Dyskretna lokalizacja i historia

Usługa Gdzie Jest Bliski Plus nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania na telefonie Twoich bliskich, o których się troszczysz. Dzięki temu, że namierzana jest karta SIM, bateria w smartfonie nie jest zużywana. W aplikacji zawsze, przez 365 dni w roku sprawdzisz dokładne położenie dziecka, seniora i innych członków Twojej rodziny. Jeżeli stracisz połączenie z internetem, bliskich namierzysz także wysyłając SMS-a z numerem telefonu osoby, której lokalizację chcesz sprawdzić.

 

Reaguj w razie zagrożenia

Jeżeli Twoje dziecko lub bliski senior poczują się źle lub przydarzy im się niespodziewana niebezpieczna sytuacja, wyślą Ci powiadomienie SOS. Jeżeli będą wyposażeni w zegarek z GPS dla dziecka lub osoby starszej, wystarczy, że użyją jednego guzika na urządzeniu, a wiadomość o potrzebie pomocy natychmiast pojawi się na Twoim telefonie.

Czy warto wybrać smartwatch?

Urządzenia dostępne na Bezpiecznej Rodzinie nie tylko dobrze wyglądają. Kolorowe zegarki z dotykowymi ekranami dla dzieci, czy eleganckie smartwatche dla osób starszych są oczywiście ciekawym designersko dodatkiem. Przede wszystkim jednak mają za zadanie chronić Twoich bliskich, a Tobie dawać pewność, że zawsze pozostaniesz w kontakcie z osobami, które są dla Ciebie ważne. Smartwatche dzwonią i odbierają połączenia głosowe.

Wysyłają sygnał SOS, są najczęściej wodoodporne. W aplikacji Bezpieczna Rodzina opiekun może sprawdzić historię miejsc i tras oraz sprawdzać najważniejsze parametry życiowe starszej osoby.

Gdzie Jest Bliski Plus, czyli usługa szyta na miarę Twoich potrzeb

W trosce o swoich najbliższych zależy nam, by ci, zawsze czuli się komfortowo i bezpiecznie. Nie każde dziecko i nie każdy senior jednak chce być kontrolowany. Dlatego warto postawić na rozwiązania, które gwarantują dyskretną lokalizację i nie będą uciążliwe dla członków naszych rodzin. Gdzie Jest Bliski Plus daje Ci pewność, że to, co dla Ciebie cenne jest zawsze pod Twoim czujnym okiem. Telefon komórkowy zazwyczaj zawsze mamy przy sobie. Towarzyszy nam w pracy, podczas zakupów i wyjazdów na wakacje. Może być jednak czymś więcej. Jeżeli zainstalujemy w nim aplikację Bezpieczna Rodzina, zawsze będziemy mieć bieżące informacje dotyczące lokalizacji dzieci, rodziców, czy dziadków.

Pobierz aplikację i zacznij lokalizować.
Naprawdę warto!

 

Bezpieczna Rodzina – możesz odzyskać spokój i nie martwić się o bliskich

Misją Bezpiecznej Rodziny jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań, które wpływają na poprawę komfortu użytkowników, gwarantują spokój i dają pewność, że ci, o których pragniemy się troszczyć, są zawsze bezpieczni. Oprócz smartwatcha dla dzieci, na naszej platformie znajdziesz także urządzenia ułatwiające zdalną opiekę nad osobami starszymi, pomagające zlokalizować ukochanego zwierzaka, czy umożliwiające kontrolę auta, domu i cennych rzeczy przy pomocy telefonu komórkowego. Nasza opaska dla seniora. i funkcją lokalizacji to pewność, że zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twój rodzic, babcia lub dziadek.

To połączenia głosowe, szybkie wzywanie pomocy i wyznaczanie stref bezpieczeństwa. Lokalizator do samochodu BA.02 to możliwość szybkiego ustalenia miejsca, w którym znajduje się auto, czy kontrola prędkości, z jaką porusza się pojazd kierowany przez członka naszej rodziny. To, co dzieje się w domu i na posesji pod Twoją nieobecność sprawdzisz dzięki kamerze wewnętrznej i zewnętrznej, a jeśli zależy Ci na tym, aby nie musieć więcej zastanawiać się nad tym, gdzie uciekł Twój pupil, lokalizator dla zwierząt umożliwi Ci szybkie namierzenie czworonoga. Wszystkie nasze urządzenia działają ze stworzoną przez nas aplikacją Bezpieczna Rodzina. Dzięki temu, że są z nią w pełni kompatybilne, jesteś w stanie z poziomu swojego telefonu komórkowego bez trudu troszczyć się o tych, którzy są dla Ciebie ważni, oraz dbać o swoje wartościowe przedmioty. Zdalna opieka może być naprawdę prosta – dowodem na to jest Bezpieczna Rodzina!