Aplikacja

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – poznaj zalety

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo członków Twojej rodziny. Wiemy również, że w natłoku codziennych obowiązków czasem trudno wszystko mieć pod kontrolą. Z myślą o tych, którzy zawsze i wszędzie chcą być spokojni o bezpieczeństwo swoich najbliższych stworzyliśmy aplikację Bezpieczna Rodzina. Dowiedz się, dlaczego warto z niej korzystać!

Czym jest aplikacja Bezpieczna Rodzina?

Bezpieczna Rodzina to specjalne oprogramowanie, które za pośrednictwem telefonu łączy się z różnymi gadżetami z funkcją lokalizacji. Współdziała m.in. z zegarkami dla dzieci z GPS, smartwatchami dla seniorów, domowymi kamerami, urządzeniami GPS do samochodów oraz lokalizatorami dla zwierząt.
Aplikacja Bezpieczna Rodzina stale się rozwija. To polskie, stale udoskonalane oprogramowanie, które wraz z bezpieczeństwem oferuje poufność danych naszych klientów dzięki ich szyfrowaniu. Informacje o tym, gdzie przebywają Twoi najbliżsi są przechowywane wyłącznie na polskich serwerach.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli dziadkowie, rodzice i dzieci siedzą na sofie w salonie i uśmiechają się do siebie

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – sposób na większe bezpieczeństwo Twoich bliskich

Choć większość osób chce troszczyć się jak najlepiej o ukochane osoby, trzeba przyznać, że nie zawsze jest to łatwym zadaniem. Zwłaszcza, gdy sam masz na głowie sporo obowiązków, kontrola nad bezpieczeństwem rodziny może okazać się kłopotliwa. Dzięki naszym urządzeniom oraz aplikacji Bezpieczna Rodzina będziesz mógł być spokojny o dobro swoich dzieci, rodziców, dziadka, a nawet zwierząt i cennych przedmiotów.

Poznaj 6 obszarów aplikacji Bezpieczna Rodzina

Bezpieczna Rodzina łączy w sobie 6 różnych usług. W zależności od tego, z jakim urządzeniem przenośnym chcesz się połączyć, po prostu wybierz interesujący Cię sektor. Przedstawiamy 6 sposobów na wykorzystanie Bezpiecznej Rodziny.

  • Gdzie Jest Dziecko: usługa dla zegarków dla dzieci z GPS

Szkoła, zajęcia pozalekcyjne, wyjścia z przyjaciółmi… Twoja pociecha codziennie zajmuje się wieloma sprawami, a Ty niejednokrotnie zastanawiasz się, czy wszystko z nią w porządku. Gdy po raz kolejny nie odbiera telefonu, zaczynasz się denerwować. Brzmi znajomo? Wraz z usługą Gdzie Jest Dziecko przestaniesz martwić się o bezpieczeństwo malucha, zawsze wiedząc, gdzie jest i co robi.
Gdzie Jest Dziecko łączy się z smartwatchami dziecięcymi, by dokładnie określić lokalizację malucha. Zegarek dla dzieci z GPS poprzez usługę mobilną poinformuje Cię, gdzie dziecko przebywało w ostatnim czasie. Umożliwi wykonanie połączenia, a w razie problemu – wysłanie sygnału SOS. Przestań martwić się o swoją pociechę i podaruj jej urządzenie, które poprzez wygodną aplikację mobilną zadba o jej bezpieczeństwo, a Twój spokój.

  • Aplikacja Bezpieczna Rodzina: Bezpieczny Senior

Nawet, jeśli od rodziców i dziadków dzieli Cię wiele kilometrów, możesz regularnie sprawdzać, czy wszystko u nich w porządku. Wystarczy, że podarujesz im opaskę z GPS dla seniora, który poprzez łączność z usługą Bezpieczny Senior poinformuje Cię o alarmowych sytuacjach.
Usługa daje możliwość sprawdzenia, gdzie przebywa dana osoba i wykonania połączenia telefonicznego. Starsza osoba w każdej chwili może powiadomić Cię o zagrożeniu za pomocą jednego przycisku SOS. Aplikacja Bezpieczna Rodzina w połączeniu z zegarkiem lub opaski SOS Locon Life, da spokój zarówno Tobie, jak i Twoim najbliższym. Odtąd każdy, samodzielny spacer przestanie być źródłem stresu.

  • Bezpieczny Zwierzak – ochrona pupila w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Twój zwierzak posiada niespożyte ilości energii? Podczas spacerów lubi poznawać nieznane miejsca? Dedykowana aplikacja poinformuje Cię, gdzie w czasie rzeczywistym przebywa Twój pies lub kot. Wystarczy, że do obroży pupila przyczepisz niewielki lokalizator GPS dla psa lub GPS dla kota. To praktyczne rozwiązanie – zwłaszcza dla właścicieli zwierzaków, które mają skłonność do oddalania się od właściciela.

  • Gdzie Jest Auto? Bądź spokojny o pojazd z aplikacją Bezpieczna Rodzina

Boisz się kradzieży samochodu? A może chcesz kontrolować to, jakie trasy przebywają Twoi bliscy lub pracownicy? Dzięki niewielkiemu nadajnikowi GPS w każdej chwili określisz lokalizację pojazdu. Nadajnik za pośrednictwem usługi Gdzie Jest Auto poinformuje Cię nie tylko o tym, jakimi drogami poruszał się pojazd, ale także z jaką prędkością jechał. Aplikacja daje możliwość uruchomienia alarmu w telefonie na wypadek kradzieży auta.
Nadajnik GPS do auta współdziałający z intuicyjną aplikacją pozwoli Ci sprawdzić, czy Twoi bliscy bezpiecznie dojechali na miejsce oraz czy nie przekroczyli rozsądnej prędkości.

  • Usługa Bezpieczny Dom – bądź spokojny o swój dobytek

Szereg możliwości, jakie oferuje usługa Bezpieczny Dom sprawi, że już nigdy nie będziesz martwić się o swoje cztery kąty podczas wyjazdów. Aplikacja na telefon łączy się z różnymi urządzeniami, które poinformują Cię, gdy w domu będzie działo się coś niepokojącego. Czujnik otwierania okien, kamery zewnętrzne i wewnętrzne, czujniki dymu i gazu – wszystkie te gadżety pozwolą Ci kompleksowo zabezpieczyć dobytek na wypadek nagłych wypadków.

  • Cenna Rzecz – aplikacja Bezpieczna Rodzina dla zapominalskich

Nieustannie gubisz kluczyki do samochodu? A może obawiasz się, że Twoja pociecha ponownie zapodzieje portfel lub telefon? Istnieje prosty sposób na to, by zawsze znaleźć zagubiony, cenny przedmiot – wystarczy dołączyć do niego niewielki lokalizator, który połączy się z Twoim telefonem przy pomocy naszej aplikacji Cenna Rzecz. Odtąd już zawsze będziesz wiedział, gdzie znajdują się drobiazgi, które „lubią” się gubić.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina: technologia w trosce o bezpieczeństwo

Aplikacja Bezpieczna Rodzina daje możliwość kompleksowej troski o bezpieczeństwo najbliższych Ci osób, ale także cennych dóbr materialnych. Przestań zachodzić w głowę, czy wszystko jest tak, jak należy – pozwól, że zastąpią Cię w tym innowacyjne rozwiązania!

Główne zalety aplikacji to czytelny interfejs, wszystkie informacje w jednym miejscu, większe poczucie bezpieczeństwa, czy dokładna lokalizacja.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina pozwala Ci być w stałym kontakcie z Twoimi bliskimi nawet, kiedy dzieli Was wiele kilometrów!