Aplikacja

Gdzie jest dziecko – czyli gwarancja bezpieczeństwa

Gdzie jest dziecko, czyli gwarancja bezpieczeństwa

Jako rodzic zapewne niejednokrotnie zastanawiałeś się, gdzie jest dziecko. Syn lub córka nie odbierali telefonu, spóźniali się do domu, a Ty odchodziłeś od zmysłów. Do głowy przychodziły Ci czarne scenariusze, a coraz dłuższe milczenie ze strony Twojej pociechy potęgowało napiętą sytuację w domu. Czy wiesz, że nie musi tak być? Aby więcej nie martwić się o to, czy Twoje dziecko jest bezpieczne, wystarczy zaufać jednej sprawdzonej usłudze, dzięki której na telefonie sprawdzisz dokładne położenie bliskich. Aplikacja i zegarki GJD zadbają o Wasz spokój.

usługa gdzie jest dziecko, czyli zdjęcie zegarka gjd.06 oraz dziewczynki z długimi włosami związanymi w kucyki ubranej w beżowe spodnie i koszulę w kratę siedzącej pod ścianą na jasnym dywanie w swoim pokoju przy łóżku pośród rozrzuconych książek robiącej notatki w zeszycie i z pokazanym z boku telefonem w którym jest screen z mapy z lokalizacją wskazującą, że dziecko jest w domu

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Czy wiesz, gdzie jest dziecko?

Wracasz z pracy do domu, szybko robisz obiad i cierpliwie czekasz na swoje dziecko. Czas mija, a Twój syn lub córka spóźniają się już kilkadziesiąt minut. Zajęcia w szkole dawno się skończyły, Twoja pociecha powinna być już dawno w domu. Nerwowo dzwonisz na telefon swojego dziecka, jednak bez odzewu. Po jakimś czasie słyszysz w słuchawce, że telefon jest poza zasięgiem. Niestety padła bateria. Po dwóch długich godzinach Twoja pociecha wraca uśmiechnięta i przeprasza, ale przedłużył jej się mecz na szkolnym boisku, a telefon niestety się rozładował. Twoje napięcie spada, jednak ból głowy towarzyszy Ci jeszcze przez cały wieczór. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko spóźnia się kilkanaście, kilkadziesiąt minut, czy kilka godzin, jako rodzic po prostu nie jesteś w stanie się nie martwić. Dłuższy brak kontaktu z synem lub córką spowodowany wyłączonym telefonem potrafi sprawić, że wyobraźnia rodzica podpowiada mu wiele negatywnych scenariuszy. Warto jednak wiedzieć, że wcale nie musi tak być…

Bezpieczeństwo to priorytet

Jak wyglądałaby ta sytuacja, gdyby Twój syn lub córka mieli smartwatch z GPS i usługę Gdzie jest dziecko od Bezpiecznej Rodziny? Rodzic, który zaniepokojony czeka na powrót swojej pociechy, dzwoni na jej telefon komórkowy. Po kilku nieodebranych połączeniach i informacji, że smartfon niestety jest poza zasięgiem, uruchamia aplikację i sprawdza dokładną lokalizację dziecka. Na mapie widzi, że syn lub córka są na szkolnym boisku. Uruchamia funkcję nasłuchu i dyskretnie łączy się z zegarkiem. Słyszy, że dziecko gra w piłkę z przyjaciółmi. Po jakimś czasie dzwoni na zegarek. Jeżeli dziecko zaabsorbowane zabawą nie odbiera, rodzic spokojnie wraca do przygotowywania obiadu. Po upływie kilkunastu minut, dzięki aplikacji upewnia się, że jego pociecha już zbliża się do domu. Jest spokojny, bo wie, że wszystko jest w porządku.

dziewczynka z kolorowym plecakiem w żółtej kurtce i z różowym kaskiem jadąca tyłem leśną ścieżką na rowerku z czterema kołami

Praktyczna usługa Gdzie jest dziecko

Korzystanie z usługi Gdzie jest dziecko, jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Wybierając urządzenia i pakiet Bezpieczna Rodzina, możesz do woli korzystać z nielimitowanej lokalizacji smartwatcha, a także ze wszystkich jego funkcjonalności. Dzięki aplikacji masz także możliwość ustawienia własnych stref bezpieczeństwa, wykonywania połączeń oraz nagrywania krótkich wiadomości głosowych – to wszystko zagwarantuje Tobie i Twoim najbliższym spokój i poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, kiedy dziecko poczuje się zagrożone, powiadomi Cię o tym przy pomocy przycisku SOS. Po użyciu tego guzika, na Twoim telefonie natychmiast pojawi się SMS o potrzebie pomocy. Usługi pozwalające na lokalizację bliskich są dzisiaj naprawdę wyjątkowo intuicyjne, warto z nich korzystać!

Smartwatch dla dziecka

Nowoczesne zegarki z GPS Locon Watch Lite S, Locon Watch Lite czy smartwatch Locon watch Video lokalizują, dzwonią i odbierają połączenia. Mają dotykowe, kolorowe ekrany. Są wodoodporne, część z nich posiada wbudowaną grę matematyczną, krokomierz, latarkę i alarm zdjęcia z ręki. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych dzięki czemu idealnie nadają się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. To świetny gadżet dla dziecka, a dla rodzica jeszcze lepsza możliwość sprawowania rodzicielskiej opieki. Szeroki wybór urządzeń pozwala na zakup modelu odpowiednio dopasowanego do wieku dziecka. Smartwatche mogą być używane zarówno przez przedszkolaków, jak i starsze dzieci, które chodzą już do szkoły.

Spokój o bliskich

Dzięki naszej usłudze, możliwa jest także lokalizacja telefonu. Jeżeli Twój bliski nie odbiera, aplikacja Bezpieczna Rodzina wskaże Ci jego dokładne położenie. Swoją pociechę możesz lokalizować także poprzez sms lub serwis na stronie Gdzie Jest Dziecko. Jeżeli nie masz dostępu do sieci, wystarczy, że wyślesz wiadomość z numerem telefonu Twojej pociechy na numer 8082. W odpowiedzi otrzymasz SMS zwrotny z danymi dotyczącymi obecnego położenia syna lub córki. Ponieważ jednak dzieci nie zawsze mogą mieć przy sobie telefon, idealnym rozwiązaniem stają się zegarki GPS, z których można zarówno wykonywać, jak i odbierać połączenia głosowe.

Zegarek i dedykowana aplikacja do ochrony dzieci i całej rodziny

Wybierając urządzenia i pakiet Bezpiecznej Rodziny masz pewność, że zarówno Twoje dane, jak i dane Twoich najbliższych są w pełni bezpieczne i znajdują się na polskich serwerach. Pakiety umożliwiają korzystanie ze wszystkich funkcjonalności zegarka, takich jak nasłuch, historia lokalizacji, czy powiadomienia SOS. Co więcej, gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz wymianę wadliwego urządzenia na nowe. Karta SIM jest już zainstalowana w urządzeniu i nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów. 

W razie jakichkolwiek pytań, nasze biuro Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji!