Aplikacja

Gdzie jest dziecko – lokalizacja bliskich z Orange

Za dziećmi czasem ciężko nadążyć. Często nie sposób się z nimi skontaktować. Kiedy dorastają, zaczynają samodzielnie wychodzić, czy uczęszczać na dodatkowe zajęcia, rodzice często mają z nimi utrudniony kontakt. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom i urządzeniom, takim jak smartwatche, możemy być z dzieckiem w stałym kontakcie. Warto pamiętać, że nie tylko smartfon pozwoli na dodzwonienie się do syna lub córki. Zegarki z GPS i funkcją telefonu są coraz popularniejsze. Aby w pełni korzystać możliwości nowoczesnych narzędzi, wystarczy wybrać usługę Gdzie jest dziecko do urządzeń Bezpiecznej Rodziny lub usługi Orange do lokalizowania telefonu dziecka.

usługa gdzie jest dziecko, czyli mała dziewczynka o blond włosach pośród fioletowych kwiatów na łące

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Orange GPS i Bezpieczna Rodzina

Często zastanawiasz się, Gdzie jest dziecko? Czy bezpiecznie dotarło do domu, czy tak jak mówiło, bawi się na placu zabaw lub jest na zajęciach dodatkowych? Jeżeli tak, doskonałym rozwiązaniem może okazać się smartwatch z GPS. Dzięki naszemu zegarkowi i naszym pakietom lub usługom Orange dedykowanym na telefony komórkowe, zawsze będziesz wiedział, gdzie jest Twoja pociecha.

Aplikację należy pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Jest to szybki i wygodny sposób na sprawdzanie, gdzie jest dziecko o każdej porze dnia i nocy. Odpowiednie ustawienia, o których sam możesz decydować, pozwolą Ci na stałą kontrolę i monitoring miejsc, w których jest lub była Twoja pociecha.

Usługa Gdzie jest dziecko – możliwości

Usługa Gdzie jest dziecko umożliwia lokalizowanie telefonów za pomocą aplikacji mobilnej, www oraz wiadomości SMS. Oprócz pokazywania na mapie dokładnego położenia dziecka rodzic wyznaczy także własne strefy bezpieczeństwa. Co to oznacza?

Za każdym razem, kiedy Twój syn lub córka opuszczą, lub pojawią się w danym miejscu (np. w szkole lub w domu), otrzymasz powiadomienie na swój telefon komórkowy. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Zostaniesz powiadomiony, kiedy dziecko po zakończeniu zajęć opuści teren szkoły. Kolejną informację otrzymasz w momencie pojawienia się Twojej pociechy w domu. Lokalizację na żądanie ustawisz wygodnie w swoim smartfonie. Oszczędzi Ci to niepotrzebnych nerwów i nie będziesz musiał co chwila dzwonić do dziecka, aby upewnić się, gdzie w danym momencie się znajduje. Wszystkie informacje masz zawsze w swoim telefonie komórkowym.

Dzięki aplikacji masz pewność, że Twoja kontrola rodzicielska jest na jeszcze lepszym poziomie. Na Twój smartfon natychmiast przyjdzie wiadomość SOS, kiedy Twoja pociecha potrzebować będzie pomocy. Jeżeli dziecko poczuje się zagrożone, wystarczy, że wciśnie jeden przycisk na swoim zegarku! Tę samą funkcję mają także inne urządzenia Bezpiecznej Rodziny – smartwatche dla seniora, lokalizator dla zwierzaka, czy opaska dla osoby starszej.

kilkuletni chłopiec o ciemnych włosach ubrany w koszulę w kratkę i czerwony kaszkiet stoi z założonymi rękami i patrzy w bok

Jeszcze lepsza kontrola rodzicielska 

Urządzenie wraz z aplikacją to szereg możliwości gwarantujących jeszcze większe bezpieczeństwo Twoich bliskich. Weryfikacja historii lokalizacji, opcja SOS, czyli szybkie wezwanie pomocy przez syna lub córkę, kiedy poczuje się zagrożone. I oczywiście dyskretna lokalizacja, aby na bieżąco wiedzieć, gdzie jest dziecko. Jedna aplikacja daje opiekunowi szansę na jeszcze lepsze sprawowanie rodzicielskiej opieki.

Orange GPS lub pakiet Bezpiecznej Rodziny

Usługę do urządzeń lokalizujących, takich jak smartwatch z GPS dla dzieckaopaskę SOS dla seniora lub Zegarek z GPS dla osoby starszej, można zakupić na stronie Bezpiecznej Rodziny. Nasze pakiety umożliwiają korzystanie z nielimitowanych połączeń przychodzących, gwarantują lokalizację bez ograniczeń, pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności naszych urządzeń, Premium Customer Service oraz, w zależności od wyboru pakietu na 3,6 lub 12 miesięcy – nawet do 60 minut na rozmowy wychodzące. Jeżeli chcesz lokalizować telefon swojego dziecka, możesz wybrać usługę Gdzie Jest Dziecko Orange.

Zlokalizuj telefon swojego dziecka

Jeżeli chcesz lokalizować telefon syna lub córki, możliwe jest to na kilka różnych sposobów. Pierwszy za pomocą aplikacji Gdzie jest dziecko. Dzięki temu, na mapie zawsze zobaczyć, gdzie znajduje się Twoja pociecha np. podczas urlopu. Kolejny – przy pomocy dedykowanego serwisu gdziejestdziecko.pl. Kiedy jednak nie masz dostępu do sieci, lokalizację możesz sprawdzić za pomocą SMS-a.

W takim przypadku należy wysłać wiadomość zawierającą numer telefonu syna lub córki na numer 8082. Po chwili na Twoim telefonie pojawi się odpowiedź z danymi dotyczącymi obecnego położenia Twojej pociechy.

Zagubiony chłopiec w czerwonej bluzie w parku lokalizacja gdzie jest dziecko

Lokalizacja bliskich z Orange — jak to działa? 

Każdy rodzic, dbając o bezpieczeństwo swojego dziecka, szuka rozwiązań pozwalających świadomą kontrolę syna lub córki. Lokalizacja bliskich z Orange to nic innego, jak pozostanie w stałym kontakcie z dzieckiem, z dodatkową wiedzą o jego teraźniejszym położeniu. W przypadku bliskich przyjaciół i seniorów lokalizacja bliskich z Orange wymaga dobrowolnej zgody na ich lokalizację. Aby uruchomić usługę, należy:

  1. Wysłać SMS z bezpłatną aktywacją konta.
  2. Dodać do usługi osobę, którą chcesz zlokalizować poprzez SMS, e-mail, w aplikacji w telefonie lub przez stronę internetową, za pomocą prywatnego konta. 
  3. Czekać na wyrażenie zgody przez bliskiego lub seniora na lokalizowanie poprzez wiadomość SMS.
  4. Lokalizować za pomocą najwygodniejszej opcji wyboru.

Co zyskujesz?

Pierwszy miesiąc usługi Lokalizacja bliskich z Orange jest całkowicie bezpłatny, a rezygnacja z usługi może nastąpić w każdej chwili. W pakiecie standardowym masz możliwość: lokalizowania dwóch osób przez 30 dni, namierzania swojego telefonu, czy wykorzystania 30 lokalizacji na miesiąc. Oprócz tego wyznaczysz jedną strefę bezpieczeństwa dla Bliskich oraz skorzystasz z dwudniowego  zapisu lokalizacji.

W pakiecie premium masz możliwość wyboru: lokalizacji 5 bliskich z Orange, namierzania swojego telefonu, czy wykorzystania 150 lokalizacji na tydzień. Wyznaczysz dwie strefy bezpieczeństwa i skorzystasz z pięciodniowej historii zapisu lokalizacji. Lokalizacja bliskich z Orange w pakiecie premium zapewnia ponadto aplikację S.O.S. dla Bliskich.

S.O.S dla Bliskich

Aplikacja ta gwarantuje:

  • wezwanie pomocy w 3 sekundy do wszystkich bliskich, służb ratunkowych wraz z video, zdjęciem i obecną lokalizacją,
  • informację o stanie zdrowia (grupa krwi, lista leków, dane do opiekuna),
  • zapis wszystkich zgłoszeń,
  • mapę szpitali pod ręką.

Pamiętaj! Bezpieczeństwo to priorytet. Wybieraj usługi, które zagwarantują Tobie i Twoim bliskim spokój i komfort. 

Gdzie jest dziecko Orange — do kogo skierowana jest usługa? 

Usługa Gdzie Jest Dziecko Oragne skierowana jest do wszystkich, którym leży na sercu dobro i bezpieczeństwo bliskich osób. Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twoje dziecko, rodzice, dziadkowie, czy inni członkowie rodziny, Gdzie Jest Dziecko Orange jest właśnie dla Ciebie. Usługa przyda się rodzicom, którzy zawsze chcą na bieżąco wiedzieć, co dzieje się z ich pociechą w czasie rzeczywistym.

W swoim telefonie, w każdym momencie i z dowolnego miejsca na świecie zobaczą, czy syn lub córka dotarli do szkoły, na zajęcia dodatkowe, lub czy są już w domu. Dziecko nie wie, w którym momencie jest lokalizowanie – dzięki temu nie czuje się kontrolowane i nie wzbudza w nim to buntu i złości.

Gdzie jest dziecko Orange — czy można chronić także seniora? 

Usługa Gdzie Jest Dziecko Orange to nie tylko pełna opieka nad najmłodszymi. Bez problemu można dzięki niej chronić także seniorów. Jeżeli jesteś opiekunem starszej osoby, Twoi rodzice lub dziadkowie mają problem z demencją, lub potrzebują stałej troski i kontroli stanu zdrowia, rozwiązaniem może okazać się właśnie aplikacja na telefon komórkowy.

Nie tylko ułatwi Ci ona codzienny kontakt z Bliskim, ale umożliwi także otrzymywanie powiadomień, jeżeli senior potrzebować będzie Twojej pomocy. W jednej usłudze z łatwością będziesz trzymał pieczę nad wszystkimi, którzy są dla Ciebie ważni – nad wszystkimi, których nawet mimo dzielącej was odległości, chcesz mieć blisko siebie i wiedzieć, co się u nich dzieje.

Jak aktywować usługę Gdzie Jest Dziecko Orange?

Aktywacja usługi Gdzie Jest Dziecko Orange jest bardzo prosta i trwa dosłownie chwilę. Aby móc w pełni cieszyć się spokojem o bezpieczeństwo bliskich, należy wysłać SMS pod bezpłatny numer. Kolejnym krokiem jest dodanie Bliskiego, czyli osoby, którą chcemy lokalizować. Możemy dodać ją do usługi przez SMS, za pomocą konta WWW lub przez aplikację na telefonie.

Następnie Bliski musi zgodzić się na lokalizację, wysyłając wiadomość SMS o treści ZGODA GJD. To wszystko – dzięki zaledwie kilku prostym krokom możesz lokalizować w sposób, który najbardziej Ci odpowiada – za pomocą konta na WWW, aplikacji, a nawet wysyłając SMS. Wystarczy, że wyślesz pod numer 8082 wiadomość, w której widnieć będzie numer telefonu Twojego dziecka, czy innego bliskiego. W odpowiedzi otrzymasz SMS-a ze wszystkimi danymi dotyczącymi lokalizacji danej osoby w czasie rzeczywistym.

Usługa Gdzie Jest Dziecko Orange jest wyjątkowo łatwa w obsłudze i daje Ci jako opiekunowi szereg możliwości, by jeszcze dokładniej otaczać niezbędną opieką wszystkich, na których zdrowiu i bezpieczeństwie Ci zależy.

Automatyczne powiadomienia i łatwe namierzanie telefonu

Namierzanie telefonu z usługą od Bezpiecznej Rodziny jest bardzo proste! Pamiętaj jednak, że dokładność lokalizacji zależy od wielu czynników, między innymi ilości rozmieszczonych w okolicy nadajników.

Jeśli chcesz codziennie wspierać swoich najbliższych i codziennie dbać o ich bezpieczeństwo, wystarczy, że na swoim oraz na telefonie bliskiego pobierzesz usługę i wyrazisz niezbędne zgody.

Co ważne, na telefonie lokalizowanej osoby nie będą pojawiać się żadne informacje na temat tego, że w tej chwili jest lokalizowany.

Wszystkie najważniejsze rzeczy dotyczące bezpieczeństwa widzisz w swojej aplikacji mobilnej. Za pośrednictwem aplikacji sprawujesz wygodną, zdalną opiekę. Usługa dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.

Dlaczego wybrać Bezpieczną Rodzinę?

Wybierając produkty od Bezpiecznej Rodziny, masz pewność, że stawiasz na sprawdzone urządzenia. Samodzielnie stworzone przez nas rozwiązania dają Ci gwarancję bezpieczeństwa zarówno Twoich danych, jak i danych bliskich Ci osób. Zawsze możesz liczyć na pomoc naszych konsultantów oraz masz pewność, że w razie awarii Twój sprzęt zostanie wymieniony na nowy. Nasze urządzenia są już skonfigurowane i zawierają bezterminową kartę SIM. Dzięki naszym usługom masz możliwość lokalizowania jednocześnie zegarka z GPS, auta, zwierzaka oraz opcję podglądu swojego domu przez 24/7. Wszystko szybko i wygodnie z poziomu telefonu komórkowego. Chroń swoich bliskich z Bezpieczną Rodziną i usługą Gdzie jest dziecko.

Zacznij lokalizować swoich bliskich już dziś!

Pobierz aplikację np. w wersji standard. W kolejnym kroku bliski wyraża zgodę na lokalizowanym telefonie. Ty zyskujesz możliwość automatycznej lokalizacji bliskich i masz dostęp do historii lokalizacji bliskich. Jeśli bliscy zmienią miejsce pobytu, również się o tym dowiesz. Usługa przydaje się także do wezwania pomocy. Chcesz mieć pewność, że robisz wszystko, by chronić swoje dzieci i seniorów? Bądź spokojny z usługą od Bezpiecznej Rodziny.