Aplikacja

Lokalizowanie dziecka – Aplikacja Bezpieczna Rodzina i Play

Jesteśmy pewni, że bezpieczeństwo Twoich najbliższych jest dla Ciebie priorytetem. Z myślą o wszystkich, którzy chcą być spokojni o zdrowie i życie ukochanych osób powstała Bezpieczna Rodzina – oprogramowanie, które zawsze powiadomi Cię, co dzieje się z Twoimi bliskimi. Lokalizowanie dziecka i innych członków Twojej rodziny nigdy nie było łatwiejsze! Warto zwrócić uwagę na kooperację aplikacji Bezpieczna Rodzina i Play. Dowiedz się, jakie korzyści wyniesiesz z tej współpracy!

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – lokalizowanie dziecka, seniora i zwierzaka

W ramach aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz korzystać aż z 6 różnych usług, które pomogą Ci zlokalizować różnych członków Twojej rodziny. Oprogramowanie łączy ze sobą sprzęt lokalizujący (np. zegarek z GPS dla dziecka) oraz dowolne urządzenie mobilne. Dzięki odpowiedniemu urządzeniu i aplikacji Bezpieczna Rodzina nie tylko natychmiastowo sprawdzisz, gdzie znajduje się Twój bliski. To także możliwość wykonywania połączeń telefonicznych, wysyłania zdjęć oraz natychmiastowego sygnału SOS.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

 

Aplikacja Bezpieczna Rodzina i Play – atrakcyjne pakiety dla każdego

Jesteś w sieci Play i chcesz zadbać o bezpieczeństwo ukochanych osób? Świetnie się składa: sieć komórkowa pozwala na korzystanie z aplikacji na bardzo korzystnych warunkach. Jak działa lokalizacja dziecka? Od czego zacząć?

  • W przypadku telefonów na kartę, możesz zdecydować się na pakiet Bezpieczna Rodzina, w którym z aplikacji korzystasz za darmo aż przez miesiąc. Po tym okresie, za korzystanie z oprogramowania zapłacisz jedynie 4,92 na tydzień (w przypadku abonamentu: 19,99 zł tygodniowo). W ramach pakietu Bezpieczna Rodzina możesz lokalizować 5 telefonów i wyznaczyć 2 strefy dla bliskich. Pakiet Bezpieczna Rodzina to rozwiązanie najbardziej opłacalne w przypadku niewielkich, kilkuosobowych rodzin.
  • Innym rozwiązaniem jest pakiet VIP, w którym zyskujesz możliwość lokalizacji aż 15 urządzeń oraz wyznaczenia 6 stref bezpiecznego pobytu bliskich. Dodatkowe udogodnienia to m. in. nielimitowana ilość lokalizacji, regularne raportowanie, a także nieograniczona, automatyczna lokalizacja. Pakiet VIP to koszt jedynie 14,76 zł tygodniowo – również w ofercie na abonament. Jest to opcja idealna dla rodzin wieloosobowych.

Warto zwrócić uwagę, że każdy z pakietów aplikacji na telefon Bezpiecznej Rodziny w Play możesz przetestować przez miesiąc zupełnie za darmo. Program nie spełnia Twoich oczekiwań? Wystarczy zrezygnować z subskrypcji za pomocą jednego SMS–a.
Pakiet operatorski umożliwia jedynie lokalizację telefonów komórkowych. Natomiast urządzenia lokalizujące takie, jak zegarki i smartwatche z GPSnadajnik GPS do auta czy lokalizator dla psa i GPS dla kota oraz działające z tymi narzędziami pakiety, kupisz w naszym sklepie.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina i Play. Jak zacząć?

To banalnie proste – wystarczy, że pobierzesz aplikację w sklepie Play lub założysz własne konto na stronie Gdzie Jest Dziecko Play. Następnie dodaj osoby, które chcesz lokalizować i zaczekaj na ich zgodę. Po tym kroku nie pozostaje już nic innego, jak cieszyć się nieprzerwaną kontrolą nad bezpieczeństwem rodziny.

Gdzie Jest Dziecko Play – najpopularniejsza usługa Bezpiecznej Rodziny

Usługa Gdzie Jest Dziecko cieszy się największą popularnością spośród wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje Bezpieczna RodzinaDzięki temu rozwiązaniu w dowolnym momencie sprawdzisz, gdzie znajduje się Twoja pociecha, a także skontaktujesz się z nią. Dodatkowo, aplikacja Gdzie Jest Dziecko pozwala na wyznaczenie stref bezpieczeństwa (np. szkoły lub domu) – gdy Twoje dziecko je opuści, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony. Lokalizacja dziecka z Bezpieczną Rodziną to sposób na zapewnienie bezpieczeństwa maluchowi, ale również spokoju… samemu sobie.

Lokalizacja dziecka w Play, czyli troje dzieci, dwie dziewczynki w jeansach i jasnych bluzkach oraz chłopiec w bluzce w paski i ciemnych włosach, bawią się w bawialni na miękkich, kolorowych matach

Lokalizowanie dziecka nigdy nie było łatwiejsze, czyli pakiety z aplikacją Bezpieczna Rodzina

Jeśli nie chcesz wykupować aplikacji Bezpieczna Rodzina w Play, innym rozwiązaniem jest skorzystanie z wybranego pakietu bezpośrednio w naszym sklepie. Oferujemy rozwiązania czasowe, spośród każdy wybierze idealny dla siebie i swoich bliskich.

  • Pakiet Starter – obejmuje 10 minut rozmów telefonicznych wychodzących, dostęp do wszelkich funkcjonalności poprzez serwis www i aplikację, nieograniczoną lokalizację i wysyłanie powiadomień.
  • 6 miesięcy – pozwala na 140 minut rozmów wychodzących miesięcznie.
  • 12 miesięcy – 140 minut rozmów wychodzących na miesiąc oraz nielimitowane połączenia przychodzące.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina Play to poprawa Twojego komfortu i pełen spokój

O aplikacji Bezpieczna Rodzina można powiedzieć, że jest to rodzinny lokalizator w Twoim telefonie. Korzystanie z niego jest bardzo łatwe i przynosi wiele korzyści. Biorąc pod uwagę pęd życia, niespodziewane wydarzenia i niepokój z nimi związany, dzięki tej prostej usłudze po prostu wiesz, że w pełni opiekujesz się tymi, którzy są dla Ciebie najważniejsi. Na swój smartfon otrzymujesz istotne powiadomienia, pod ręką zawsze masz informację o tym, gdzie w danym momencie znajdują się Twoi bliscy, namierzasz zgubiony telefon, czy ustawiasz strefy bezpieczeństwa.

Aplikacja S.O.S. dla bliskiego

Bezpieczna Rodzina i Play to wiele możliwości także dla Twoich bliskich. Dzięki nim, Twoje dziecko, babcia i dziadek, czy rodzice mogą korzystać z dodatkowego zabezpieczenia, jakim jest Aplikacja S.O.S. W razie zagrożenia, wezwanie pomocy już w 3 sekundy trafi do Ciebie oraz do wszystkich wcześniej wskazanych osób. Do zgłoszenia zostanie dołączony film lub zdjęcie oraz dokładna lokalizacja. Wszystko po to, abyś jak najszybciej mógł pomóc osobom, które są dla Ciebie ważne. W przypadku zasłabnięcia członka Twojej rodziny, na jego telefonie z łatwością będzie można sprawdzić najważniejsze informacje, takie jak grupa krwi, lista przyjmowanych leków, czy kontakt do opiekuna. Co więcej, Twój bliski ma przez aplikację dostęp do mapy z zaznaczonymi lokalizacjami szpitali, czy pogotowia. Nie martw się, jeżeli osoba, która korzysta z tej usługi zgubi swój telefon – zgłoszenia zapisywane są w systemie. Wszystko po to, aby dotarły do opiekuna nawet, kiedy bliski straci swoje urządzenie.

 

Aplikacja Bezpieczna Rodzina i Play: wygodny sposób na bezpieczeństwo

Połączenie aplikacji Bezpieczna Rodzina i Play to praktyczny i prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich bliskich Ci osób wówczas, gdy jesteście związani z popularną siecią komórkową. Masz pewność, że za pomocą jednej usługi wszystkie informacje masz pod ręką i w pełni chronisz tych, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Tym, którzy nie chcą korzystać z oferty operatora sieci komórkowej oferujemy pakiety czasowe, które w równym stopniu pozwolą na swobodny dostęp do wszystkich zalet, jakimi wyróżnia się Bezpieczna Rodzina.

Podsumowanie

Aby korzystać z usługi, na telefonie dziecka musisz jedynie wyrazić jedną zgodę. Rozpoczęcie świadczenia usługi zaczyna się wtedy właściwie od razu, więc po kilku chwilach będziesz mógł już ustawiać własne strefy bezpieczeństwa, lokalizować, a przy korzystaniu z niektórych pakietów nawet zdalnie zablokować telefon dziecka. Przeczytaj regulamin usługi, wejdź do sklepu Google Play lub AppStore, pobierz aplikację i ciesz się spokojem o bezpieczeństwo tych, których kochasz!