Aplikacja

Nowoczesne metody, skuteczniejsza opieka. TOP 10 najciekawszych rozwiązań od Bezpiecznej Rodziny

Bezpieczna Rodzina to jedyna w Polsce aplikacja, w której masz możliwość ochrony nie tylko najbliższych Ci osób, ale także cennych i wartościowych rzeczy. Naszym nowoczesnym rozwiązaniom zaufało już ponad MILION klientów. Dzięki naszej usłudze zdalna opieka nad dziećmi, rodzicami, dziadkami, czy zwierzakami nie stanowi żadnego problemu — jest szybka i wygodna. Nie musisz także martwić się o przedmioty takie jak auto, teczka z ważnymi dokumentami, laptop, czy bagaż, kiedy wybierasz się na zasłużone wakacje. Wszystko możesz mieć pod kontrolą w jednej aplikacji. Jakie są najciekawsze rozwiązania, które gwarantuje Bezpieczna Rodzina? Zapraszamy do artykułu!

"Kilkuletnie

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Czy nowoczesne technologie są przydatne?

Nowoczesne technologie na dobre zagościły w naszej rzeczywistości. Coraz częściej nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez telefonu komórkowego, komputera, dostępu do Internetu, czy nadajników GPS, które wskażą nam drogę do celu. I chociaż trudno o złoty środek i czasem ciężko oprzeć się chęci odłożenia smartfonu na bok, trzeba przyznać, że nowoczesne technologie bardzo dużo nam ułatwiają.

Jedno jest pewne — bez wielu usług, z których dziś korzystamy, żyłoby nam się znacznie trudniej. Co zmieniły innowacyjne rozwiązania w naszej codzienności? Naprawdę wiele. Możemy zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, obejrzeć ulubione filmy, kiedy tylko mamy na to ochotę, czy nie martwić się, że zabłądzimy podczas pobytu w obcym mieście. Ale to nie wszystko. Nowoczesne technologie są wyjątkowo przydatne w zdalnej opiece nad naszymi bliskimi.

Okazują się nieocenioną pomocą, kiedy potrzebujemy szybko skontaktować się z członkami naszej rodziny lub znajomymi. Mogą pomóc nam namierzyć zaginione zwierzę, czy uniknąć kradzieży auta, bagażu lub ważnych dokumentów. Używane w sposób racjonalny znacznie ułatwiają nam życie.

TOP 10 najciekawszych rozwiązań od Bezpiecznej Rodziny

Aplikacja Bezpieczna Rodzina powstała, by umożliwić Ci ochronę wszystkiego, co dla Ciebie najcenniejsze. W jednej usłudze wspierasz bezpieczeństwo dzieci, rodziców, dziadków, czy swoich czworonożnych przyjaciół. Chronisz przed kradzieżą auto i inne cenne rzeczy. Wszystkie informacje masz stale pod ręką — w jednej aplikacji na swoim telefonie komórkowym. Jakie są najciekawsze rozwiązania, które znajdziesz w aplikacji Bezpieczna Rodzina?

Aż 3 moduły lokalizacyjne 

Dzięki modułom GPS, GSM i Wi-Fi jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie podać lokalizację bliskich Ci osób lub cennych przedmiotów. Dzięki temu wiesz, gdzie przebywają Twoje dzieci, dziadkowie lub rodzice, widzisz, dokąd pobiegł Twój pies podczas spaceru.

Możesz upewnić się, że Twoje auto stoi bezpiecznie zaparkowane pod Twoim domem. Lokalizujesz 24/7, zawsze w czasie rzeczywistym. Wszystko obserwujesz na czytelnej mapie w aplikacji w swoim telefonie.

Minuty na połączenia wychodzące z urządzeń od Bezpiecznej Rodziny

Nasza aplikacja i urządzenia, takie jak smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Lite i opaska SOS dla seniora dostępne w sklepie www.bezpiecznarodzina.pl, wyposażone są w aktywną kartę SIM i działają z pakietem Bezpieczna Rodzina. Dzięki pakietowi bliski, któremu podarujesz nasze urządzenie, może bez trudu wykonywać połączenia wychodzące. Daje mu to gwarancję kontaktu z Tobą w każdej sytuacji i zapewnia ogromne poczucie bezpieczeństwa.

"Nowoczesne

Lepsza bateria, skuteczniejsza opieka — dzięki optymalizacjom i zmianom w naszej aplikacji mogliśmy przedłużyć działanie baterii w urządzeniach. To bardzo istotne, ponieważ jak wiadomo, rozładowany smartwatch, opaska SOS, czy lokalizator, nie ochronią tych, na których bezpieczeństwie Ci zależy.

Korzystając z Bezpiecznej Rodziny dodatkowo jako główny opiekun dziecka, seniora, zwierzaka, czy cennej rzeczy, za każdym razem, kiedy poziom baterii spadnie do 15%, otrzymasz SMS z informacją, aby podłączyć dane urządzenie do prądu. Unikasz dzięki temu stresu związanego z nagłym rozładowaniem danego narzędzia.

Indywidualne strefy bezpieczeństwa — wyznaczając własne strefy bezpieczeństwa w aplikacji, odbierasz powiadomienia o pojawieniu się bliskiego w danym miejscu lub o opuszczeniu danej lokalizacji. Bez konieczności dzwonienia do dziecka, czy seniora wiesz, czy dana osoba bezpiecznie wróciła do domu lub dotarła do wyznaczonego celu. Jeśli Twój zwierzak nagminnie przechodzi na posesję sąsiadów, również natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony.

"Młoda

Powiadomienia SOS w 3 sekundy na Twoim telefonie

Dbasz o bezpieczeństwo i komfort osób, na których szczególnie Ci zależy. Co jeśli dziecko lub senior źle się poczują? Mogą użyć guzika SOS na swoim urządzeniu, a powiadomienie z prośbą o wsparcie i lokalizacją pojawi się na Twoim telefonie już po 3 sekundach! Zyskujesz cenny czas na udzielenie pomocy tym, którzy w danej chwili bardzo tego potrzebują.

Masz stały dostęp do historii lokalizacji

Widzisz, gdzie w przeszłości przebywali Twoi bliscy. Możesz się upewnić, że Twoje dziecko nie wagaruje lub sprawdzić, czy senior na pewno był u lekarza. Poznajesz ulubione trasy swojego pupila i możesz prześledzić trasy, którymi poruszał się bliski Twoim autem.

Nasłuch otoczenia

Dzięki tej wyjątkowo dyskretnej funkcji w każdej chwil upewnisz się, czy Twoi bliscy są bezpieczni i nie potrzebują pomocy. Uruchamiając w aplikacji Bezpieczna Rodzina tę funkcję, połączysz się z wybranym urządzeniem i posłuchasz, co dzieje się w otoczeniu dziecka, seniora, czy zwierzaka.

"Starszy

Kontrola nad kontaktami w książce telefonicznej

Aplikacja Bezpieczna Rodzina umożliwia Ci stworzenie własnej książki telefonicznej dla wybranego urządzenia. Dzięki temu, na urządzenie Twojego bliskiego dodzwoni się 10 osób, które zapiszesz w usłudze. Nie musisz obawiać się, że z dzieckiem lub seniorem będą kontaktować się niepowołane osoby.

Bezpieczeństwo danych

Aplikacja Bezpieczna Rodzina to polska usługa — Twoje dane są w pełni bezpieczne, przechowywane tylko na polskich serwerach.

Stały rozwój aplikacji

Nasza aplikacja stale się rozwija. Dbamy o to, aby usprawniać jej działanie i wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować.

"Cała

Nowoczesne rozwiązania to skuteczna opieka

Wiemy, że zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich bliskich. Dostęp do aplikacji Bezpieczna Rodzina to pewność, że masz stały podgląd na to, co dzieje się z osobami, które kochasz i w pełni kontrolujesz swoje cenne przedmioty. Zyskujesz spokój, bo najważniejsze informacje masz zawsze pod ręką, jednocześnie dając bliskim tak ważne poczucie niezależności i swobody. Nowoczesne rozwiązania od Bezpiecznej Rodziny umożliwiają skuteczną opiekę i pozwalają cieszyć się prawdziwą wygodą i komfortem.

Jeśli chcesz mieć swoje dziecko zawsze pod kontrolą, chcesz zadbać o wszystkich, których kochasz, nasze rozwiązania są właśnie dla Ciebie!