Aplikacja

One click i łatwa aktywacja – aplikacja Bezpieczna Rodzina dla każdego

mama i córka

Aplikacja one click Bezpieczna Rodzina jest jedynym w Polsce programem monitorującym bezpieczeństwo Twoich najbliższych. Pozwala to na szybkie i skuteczne sprawdzenie, czy Twoja rodzina, ukochany zwierzak, czy cenne przedmioty są bezpieczne. Jeden program zainstalowany w telefonie komórkowym gwarantuje Ci większy spokój i możliwość szybkiej reakcji w sytuacji zagrożenia. Od teraz nie będziesz się już musiał martwić o to, gdzie znajduje się twój maluch po wyjściu ze szkoły oraz szybko zlokalizujesz swojego psa podczas spaceru w lesie, gdy uda się w pogoń za wiewiórką lub innym zwierzęciem. Rozpoczęcie korzystania z usługi gwarantuje szybki start i bezproblemowa aktywacja one click aplikacji.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – co zawiera usługa one click?

Usługa one click ma na celu poprawienie Twojego komfortu w 6 aspektach obszarach, tak abyś mógł czuć się spokojnie. W ramach oferowanych przez nas usług możesz obserwować:

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat
  • lokalizację dziecka,
  • lokalizację seniora,
  • lokalizację zwierzęcia – kota lub psa,
  • lokalizację auta,
  • bezpieczeństwo domu,
  • lokalizację cennych przedmiotów.

Największą zaletą aplikacji jest jej kompleksowość. Już nie potrzebujesz sześciu, osobnych programów, ponieważ wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Innym plusem jest szybki start i one click, czyli sprawna aktywacja, po której możesz natychmiastowo rozpocząć korzystanie ze wszystkich dostępnych funkcji.

Aplikację uruchomisz za pomocą kilku kliknięć i możesz zacząć z niej korzystać. Od teraz Twój sen będzie spokojniejszy, ponieważ nie będziesz się już martwił o bezpieczeństwo Twojej rodziny!

 

One click – wystarczy 1 kliknięcie

Włączenie usługi jest banalnie proste i zajmuje kilka minut, co jest dużym ułatwieniem. Aplikacja one click posiada prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs użytkownika, więc z pewnością nie przysporzy Ci żadnych trudności. Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest ściągnięcie aplikacji one click Bezpieczna Rodzina na swój telefon. Program z menu w języku polskim jest do pobrania dla urządzeń z systemem Android w wersji 4.1. i nowszych ze sklepu Google Play oraz na telefony z systemem IOS w wersji 10.0.3 i nowszych z App Store.

Następnie należy się zalogować poprzez założenie konta z użyciem swojego numeru telefonu. Kolejnym, ostatnim krokiem jest zeskanowanie kodu QR z urządzenia. W ramach usługi one click Bezpieczna Rodzina są do wyboru zegarki z lokalizatorem GPS dla dzieci lub opaski dla seniorów, lokalizatory dla zwierząt, czy samochodu oraz kamery do domu.

Każde z tych urządzeń może zostać podłączone do jednej aplikacji, dzięki czemu mamy wszystko w jednym miejscu i za pomocą kilku kliknięć możemy sprawdzić czy naszym bliskim nie zagraża niebezpieczeństwo lub ktoś nie próbuje okraść naszego domu. Ostatnim krokiem aktywacyjnym jest wprowadzenie kodu do pakietu Bezpieczna Rodzina, który pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności jakie są oferowane w ramach naszych usług.

Co ważne, pakiet jest uniwersalny i można go użyć do wszystkich urządzeń zakupionych w naszym sklepie. Do wyboru są trzy rodzaje pakietów.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – Rodzinne S.O.S. one click

Rozszerzeniem aplikacji one click Bezpieczna Rodzina jest dodatkowy program, który pozwala lokalizować naszych bliskich z jeszcze większą dokładnością GPS. Aby to zrobić należy pobrać na telefon drugiej osoby aplikację – Rodzinne S.O.S.  Funkcja ta umożliwia wysyłanie powiadomień „S.O.S.” w razie niebezpieczeństwa oraz „OK”, aby poinformować, że wszystko jest w porządku. Należy pamiętać, że do korzystania z aplikacji niezbędny jest dostęp do Internetu. Rodzinne S.O.S można pobrać ze Sklepu Play lub App Store.

Bezpieczeństwo Twojej rodziny i cennych rzeczy w jednym miejscu

Aplikacja one click Bezpieczna Rodzina, dzięki szybkiej aktywacji oraz gwarancji szerokiego zakresu usług będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, którym sen z powiek spędzało zamartwianie się o swoich bliskich i dla tych, które lubią mieć wszystko w jednym miejscu.