Smartwatche dla dzieci

Co wziąć na wyjazd? Zaplanuj bezpieczną podróż dla całej rodziny!

Codzienna troska nad dzieckiem wymaga od rodziców nie lada organizacji przez cały rok — mama i tata nie mają przecież wakacji. Chociaż zagadnień dotyczących odpowiedzialnej opieki nad maluchem jest całe mnóstwo, dziś skupimy się na bezpiecznych podróżach i spokojnym odpoczynku na wczasach, podczas ferii, czy każdego innego wyjazdu poza miejsce zamieszkania. O czym koniecznie należy pamiętać przed i w trakcie podróży, kiedy wybieramy się całą rodziną na wczasy? Jak zadbać, by podróż samochodem była bezpieczna? Zapraszamy do artykułu!

Zaplanuj wyjazd odpowiedzialnie

Pierwszą rzeczą, którą koniecznie należy zrobić przed każdym wyjazdem, jest oczywiście dokładny przegląd sprawności naszego samochodu. Dodatkowe nerwy związane z nagłym zepsuciem auta nie są przecież nikomu potrzebne — rodzinny wyjazd powinien obfitować w miłe chwile i tworzyć wspaniałe wspomnienia. Warto więc odpowiednio się przygotować na wstępie do podróży samochodem. Koniecznie przygotuj także ubezpieczenie turystyczne, a jeśli jest taka konieczność, udaj się wcześniej z dzieckiem do lekarza medycyny podróży. Ostrożności nigdy za wiele.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Kiedy mamy już pewność, że nasz samochód przeszedł odpowiednią kontrolę, należy skupić się na komforcie jazdy. Przygotowanie odpowiednich przekąsek, czy zabranie ulubionych zabawek i książeczek naszego dziecka to nie wszystko — niezależnie od tego, czy czeka nas krótka, czy długa podróż, musimy zapewnić maluchowi możliwie jak największą wygodę — a tę zagwarantuje mu fotelik Avionaut MaxSpace. Co w momencie, kiedy bezpiecznie dojedziemy już na miejsce? Aby móc w pełni spokojnie cieszyć się urlopem, warto wyposażyć naszego malucha w inteligentny zegarek z GPS dla dzieci Locon Watch Video od Bezpiecznej Rodziny. Dzięki tym dwóm produktom możemy mieć pewność, że wspólne rodzinne wakacje przebiegną bez jakichkolwiek przykrych niespodzianek.

 

Fotelik Avionaut MaxSpace, czyli wygodna i bezpieczna podróż dla Twojego dziecka

Dlaczego fotelik Avionaut MaxSpace jest tak wyjątkowy? MaxSpace łączy w sobie komfort, ergonomię oraz funkcjonalność. Dzięki obszernemu siedzisku zapewnia wygodę i będzie świetnym miejscem do eksplorowania świata. Pomogą w tym także regulowany zagłówek oraz możliwość dostosowania nachylenia do pozycji spoczynkowej. Komfort wspiera także system wentylacji oraz praktycznie zaprojektowane podłokietniki. MaxSpace to wygoda nie tylko dla dziecka, ale także rodziców. Fotelik został wyposażony w prowadnice pasa biodrowego, które zapewniają stabilne zapięcie oraz linie wskazujące, tzw. Eye-line, które sugerują na jakim poziomie względem dziecka powinien znajdować się zagłówek.

Wiemy, że w kwestii fotelików najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego MaxSpace został wyposażony w skrzydła boczne oraz dodatkowy odbojnik. Ich celem jest podniesienie bezpieczeństwa Dziecka. Cechy te oraz najnowsza norma bezpieczeństwa i-Size R129/03 sprawiają, że Pasażer chroniony jest podczas ewentualnych zdarzeń drogowych.

Zegarek z GPS dla dziecka — nie musisz martwić się o malucha w czasie wyjazdu

Co wspólnego mają foteliki Avionaut i zegarki Bezpiecznej Rodziny? Obie marki na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo. Tak, jak MaxSpace chroni nasze dziecko w trakcie jazdy, tak smartwatch z GPS Locon Watch Video, pomaga nam opiekować się maluchem, kiedy akurat nie ma nas obok, lub wyjeżdżamy do całkowicie nowego miasta i nie chcemy, by nasza pociecha się zgubiła. Do zegarka dedykowana jest nowoczesna, polska aplikacja Bezpieczna Rodzina — po zainstalowaniu jej na swoim telefonie rodzic w każdej chwili może zlokalizować malucha, zadzwonić na jego smartwatch, skorzystać z wideorozmowy czy uruchomić nasłuch otoczenia. Jeśli dziecko zaginie lub znajdzie się w sytuacji, w której będzie potrzebować wsparcia opiekunów, wystarczy, że naciśnie jeden guzik SOS, a już po 3 sekundach alarm pojawi się na smartfonie rodzica. 

Ponieważ w zegarku GPS dla dziecka Locon Watch Video jest już zainstalowana karta SIM, rodzic, po zakupie urządzenia nie musi się już niczym martwić — otrzymuje urządzenie gotowe do działania. 

Kiedy docierasz na wakacje, chcesz, by ten szczególny czas był pełen spokoju i dobrego nastroju — zależy Ci na tym, aby było bezpiecznie. Przebywając na wczasach z dziećmi, będąc w zatłoczonych miejscach, nie jest trudno stracić malucha z oczu. Z zegarkiem z GPS masz pewność, że zawsze wiesz, gdzie jest Twoja pociecha. 

 

Avionaut MaxSpace i Bezpieczna Rodzina, podsumowanie

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym wyjeździe i komfortowej podróży, wybierz akcesoria, które pozwolą Ci cieszyć się spokojnym urlopem i wypoczynkiem.

Zastanawiasz się nad wyborem fotelika do jazdy samochodem

 • dla swojego starszaka;
 • łatwego w montażu;
 • komfortowego i bezpiecznego;
 • spełniającego najnowsze normy bezpieczeństwa;
 • montowanego zarówno na pasy, jak i za pomocą systemu Isofix?

MaxSpace jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli chcesz:

 • lokalizować swoje dziecko 24/7 i zawsze wiedzieć, gdzie się ono znajduje;
 • łączyć się z maluchem za pomocą wideorozmowy lub połączeń telefonicznych;
 • odbierać alarmy SOS, kiedy maluch potrzebuje pomocy;
 • móc wyznaczać strefy bezpieczeństwa i sprawdzać historię lokalizacji Twojej pociechy,

wybierz smartwatch GPS dla dzieci Locon Watch Video i ciesz się spokojnym, rodzinnym wyjazdem. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie smartwatcha GPS dla dzieci Locon Watch Video.

Planujesz wyjazd? O tym pamiętaj!

W trakcie naszej podróży pamiętajmy o kilku kwestiach:

 • nawigacji samochodowej,
 • ubezpieczenie turystyczne,
 • jeśli wybieracie się na górskie wędrówki, warto zabrać niezbędny sprzęt i ułożyć plan podróży,
 • jeśli wybierasz się z rodziną nad morze, warto zabrać rzeczy niezbędne na plażę,
 • nie zapomnij o zabraniu dowodu osobistego!
 • weź ze sobą dobrze wyposażoną apteczkę,
 • w dłuższą podróż samolotem z bagażem podręcznym odpowiednie zabezpieczenia do kosmetyków.
Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)