Smartwatche dla dzieci

Jak lokalizować dziecko jednym kliknięciem | Gdzie Jest Dziecko

Każdy rodzic szalenie martwi się o swoje dziecko. Niektóre mamy i niektórzy ojcowie są wręcz nadopiekuńczy – trudno się im dziwić, skoro ciągle w mediach słyszy się o zdarzeniach, w których dziecko zostaje porwane albo ginie bez śladu. Prawda jest jednak taka, że wieczne zamartwianie nie zwiększy bezpieczeństwa dziecka. Trzeba działać, ale czy chodzi o to, aby naszej pociesze wszystkiego zabraniać? Oczywiście, że nie! Odpowiedzialność i wyznaczanie granic to jedno, ale warto też sięgnąć po dobro technologii. Możemy skorzystać z lokalizacji GPS, a właściwie to z pakietu Bezpieczna Rodzina. To odpowiedź na pytanie… jak lokalizować dziecko jednym kliknięciem. Czy to w ogóle jest możliwe? Oczywiście, że tak. Już tłumaczymy, o co w tym wszystkim chodzi. 

Jak szybko lokalizować dziecko? Odpowiedź brzmi: posiadając zegarek gps dla dziecka z aplikacją Bezpieczna Rodzina w usłudze Gdzie Jest Dziecko.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

 

Lokalizacja GPS w aplikacji

Wyobraźmy sobie, że w każdej chwili możemy sprawdzić, gdzie znajduje się nasze dziecko. Klik i wiemy, że jest u kolegi, na podwórku, albo po prostu w szkole. Brzmi niesamowicie i bardzo… przyszłościowo, albo wręcz nierealnie? Tymczasem to już codzienność! Każdy może dziś sięgnąć po nowoczesne rozwiązania i z nich czerpać garściami. To naprawdę bardzo proste. Wystarczy zegarek np. smartwatch marki Locon Video i pakiet Bezpieczna Rodzina. Zacznijmy jednak od tego pierwszego.

Inteligentny zegarek pozwoli nam w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie znajduje się nasza pociecha. Poza tym to świetny gadżet, w którym zakocha się każde dziecko. Jakie są najważniejsze cechy takiego zegarka? Z nowoczesnych technologii GPS korzystamy już od lat. Któż nie jechał samochodem z nawigacją? To świetne rozwiązanie, które towarzyszy nam i ludziom z całego świata w codzienności. Jak to dokładnie działa? Urządzenie odczytuje miejsce położenia samochodu, umieszcza go na mapie oraz wyznacza drogę z punktu, w którym się znajduje, do punktu który określi kierowca. Ta sama technologia jest zastosowana w zegarku, który może okazać się doskonałym prezentem dla naszej pociechy, nie tylko na specjalną okazję (np. początek roku szkolnego, Dzień Dziecka czy prezent na komunię), ale także bez okazji.

Maluch będzie zachwycony – tym bardziej, że coraz więcej najmłodszych posiada ten gadżet. Taki smartwatch wyposażony jest w nadajnik, którego sygnał rodzin może odczytać w swoim telefonie za pomocą odpowiedniej aplikacji. Taki prosty, a jakże skuteczny lokalizator – sprawia, że rodzice są spokojniejsi, a dziecko – bezpieczniejsze.

Jak sprawdzić, czy dziecko znajduje się w odpowiednim miejscu?

Jak poznać dokładną lokalizację dziecka? Będzie potrzebny do tego właśnie smartwatch z nadajnikiem, na przykład model zegarka GPS dla dzieci Locon Watch. To świetny gadżet, który podarujemy naszemu maluchowi w momencie, gdy ten będzie się usamodzielniał, np. zacznie chodzić do szkoły albo/i będzie coraz więcej czasu spędzał z dziećmi na podwórku bez nadzoru dorosłych.

Taki zegarek powinien wówczas towarzyszyć dziecku bez przerwy. Wówczas rodzice będą mogli w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie znajduje się ich pociecha i czy jest to właściwe miejsce. To ich uspokoi, a w razie niepewnych sytuacji – szybko pomoże zweryfikować, czy z maluchem jest wszystko w porządku. Tego typu urządzenia wzbogacone w technologię GPS są bardzo precyzyjne – wskazują dokładność nawet do 5 metrów. To naprawdę świetny wynik!

 

Smartwatch – świetny gadżet dla każdego dziecka

Coraz więcej dzieci nosi na swoich rączkach smartwache z funkcją lokalizowania. Nic dziwnego, że kolejne pociechy mogą prosić rodziców także o to, by zakupili im takie gadżety. Na pewno nie jest to tani sprzęt, ale naszym zdaniem wart zakupu. To swego rodzaju inwestycja w bezpieczeństwo najmłodszych oraz w… święty spokój rodziców. Wiele mam i ojców ciągle zaprząta sobie głowę tym, gdzie znajduje się ich maluch i czy w danej chwili jest bezpieczny.

Dzięki smartwatchowi będą mogli to sprawdzić w dowolnym momencie i tym samym poczuć ulgę, że wszystko jest w porządku, tj. ich dziecko znajduje się tam, gdzie powinno. Taki zegarek to doskonały prezent dla każdego dziecka – będzie dumne, że otrzyma taki gadżet i z pewnością będzie chwalić się przed kolegami oraz koleżankami. Tym bardziej, że smartwatche dostępne są w bardzo atrakcyjnych wersjach zarówno jeśli chodzi o design, jak i kolor. Każdy mały użytkownik znajdzie coś dla siebie! Większość dzieciaków ucieszy się z posiadania ze smartwatcha z prostej przyczyny – taki zegarek to prawdziwy “bajer”.

Daje szereg możliwości nauki oraz przede wszystkim zabawy. Obsługa takiego sprzętu jest banalnie prosta – poradzi sobie z nim zarówno każdy dorosły, jak i dziecko. Warto też dodać, że smartwatch pełni również funkcję dzwonienia, a wszystko dzięki posiadaniu karty SIM w zestawie. Opcja wykonywania połączeń głosowych to kolejny sposób na sprawdzenie jak się ma nasze dziecko. Jeżeli któraś ze stron nie ma opcji odebrania połączenia, można skorzystać z opcji zostawienia wiadomości głosowych.

Co ciekawe – dziecko będzie mogło dzwonić za pomocą zegarka tylko do kontaktów wcześniej zdefiniowanych oraz zapisanych w pamięci telefonu. Smartwatch pozwala odbierać połączenia przychodzące na takiej samej zasadzie, jak działa to w przypadku telefonów komórkowych. Decydując się na rozwiązanie od Bezpiecznej Rodziny nie tylko zyskujesz możliwość lokalizacji urządzenia na swoim telefonie z systemem Android lub iOS. Możesz do malucha dzwonić za każdym razem, gdy jest taka potrzeba.

Wodoodporny zegarek GPS dla dziecka Locon Watch Lite
Wodoodporny zegarek GPS dla dziecka Locon Watch Lite

Sygnał S.O.S. w inteligentnym zegarku dla dziecka

Bardzo dużą zaletą inteligentnych zegarków jest niewątpliwie przycisk SOS. To dodatkowy bonus dla dziecka i dla rodziców wpływający pozytywnie na samo bezpieczeństwo i poczucie z nim związane. Taka funkcja niezmiernie przydaje się podczas bardzo dużego zagrożenia. Wówczas kilkulatek może wcisnąć przycisk SOS, który znajduje się na zegarku z lokalizacją GPS dla dziecka.

Po tej czynności rodzic otrzymuje (natychmiast) alert na swój telefon (w aplikacji oraz SMS-em). Wówczas wie, że pociecha potrzebuje pomocy – od razu może zorientować się w jakiej lokalizacji się znajduje, by szybko udzielić mu pomocy. Bardzo przydatną funkcją jest także powiadomienie w momencie, gdy dziecko zdejmie albo zgubi zegarek. Niestety do takich sytuacji dochodzi bardzo często.

Lepiej by rodzic wiedział, że urządzenie nie znajduje się już przy dziecku. Przez to będzie świadomy, że nie może go już zlokalizować i jest w stanie, w razie potrzeby, działać inaczej. Kolejna świetna, choć przecież bardzo prozaiczna funkcja zegarka, to nauka orientacji w czasie. Tak, to po prostu także zwykły zegarek, który nauczy dziecko dobrych nawyków, np. niespóźniania się.

"Dwie

Aplikacja Bezpieczna Rodzina czyli jak lokalizować dziecko jednym kliknięciem

Aby cieszyć się możliwościami lokalizacji osób bliskich, oprócz urządzenia, powinniśmy zadbać także o usługę Bezpieczna Rodzina. Trudno się dziwić, że to akurat Bezpieczna Rodzina charakteryzuje się tak dużą popularnością. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych aplikacji lokalizacyjnych, które niekoniecznie szybko i sprawnie są w stanie ustalić miejsce przebywania dziecka.

Bezpieczna Rodzina sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników – jest intuicyjna, łatwa w obsłudze i daje pełne spektrum możliwości monitorowania bliskich oraz rzeczy materialnych.

Bezpieczna Rodzina – dlaczego tak?

Usługi lokalizacyjne są coraz popularniejsze. Dlaczego warto wybrać akurat Bezpieczną Rodzinę? To bardzo nowoczesna i przede wszystkim polska aplikacja, która daje możliwość lokalizowania nie tylko ludzi (np. dzieci czy seniorów), ale także rzeczy materialnych. Po prostu można ją zastosować do wszystkich rzeczy, które są dla nas cenne oraz ważne.

Wówczas będziemy mieć sto procent pewności, że monitorowanie będzie działało w pełni skutecznie. Decydują się na rozwiązania Bezpiecznej Rodziny można zyskać ochronę całej rodziny… w jednym programie! Każdy użytkownik będzie miał pod ręką informacje (w swoim telefonie komórkowym) o tym, gdzie znajdują się jego bliscy czy rzeczy, które są dla niego cenne. Chcesz mieć pewność, że kontrolujesz dziecko jednocześnie dając mu poczucie wolności? Wybierz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!

 

Polska firma z doświadczeniem

Korzystając z aplikacji Bezpieczna Rodzina masz wszystko pod ręką – Twój telefon staje się prawdziwą kopalnią wiedzy. Wszystkie dane zawarte w aplikacji znajdują się na polskich serwerach. Gwarantem tych informacji jest nasza firma, która istnieje na rynku już 15 lat i ciągle się rozwija stawiając na pierwszym miejscu innowacyjność oraz bezpieczeństwo.

Zaufało nam już ponad milion klientów, współpracujemy między innymi z Orange, Play, Plus i T-Mobile oraz PZU, PGE, czy BNP Paribas. Wybierając nasze rozwiązania, każdy otrzymuje gwarancję natychmiastowej wymiany sprzętu na nowy oraz wsparcie Dedykowanego Centrum Obsługi. Chcesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne? Wybierz profesjonalne rozwiązania od Bezpiecznej Rodziny i miej bliskich na oku z poziomu swojego telefonu komórkowego.

Kilka opcji bezpieczeństwa od Bezpiecznej Rodziny

Usługa Bezpieczna Rodzina gwarantuje precyzyjne lokalizowanie GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. Dzięki temu zyskujemy pewność, że w razie potrzeby od razu poznamy precyzyjną (z dokładnością do 5 metrów) lokalizację naszych bliskich. Nie musimy obawiać się, że aplikacja będzie miała problem z odczytaniem miejsca przebywania naszego dziecka, gdy to będzie znajdowało się np. w budynku (szkoła, galeria handlowa itd.).

W każdym momencie zyskujemy pewność, że odczytana lokalizacja jest w pełni właściwa. Bardzo przydatną, docenianą zwłaszcza przez rodziców, jest funkcja przycisku SOS, którą dziecko może zastosować w przypadku dużego zagrożenia. SMS pojawiający się po chwili na telefonie opiekuna to pewność, że nigdy nie ominie nas żaden ważny alert.

Usługa daje także możliwość sprawdzenia historii lokalizacji oraz przebytych tras. Uruchamiając aplikację, można także zastosować funkcję nasłuchu – polega na tym, że użytkownik aplikacji włącza ją dyskretnie, a osoba po drugiej stronie (czyli np. dziecko z zegarkiem) nie ma pojęcia, że rodzic właśnie słyszy, co się wokół niego dzieje.

To kolejna funkcja, która pozwoli upewnić się rodzicom, że z ich pociechą wszystko jest w porządku. Jeżeli chcesz w jednej usłudze chronić więcej niż jedno dziecko – bez problemu możesz to robić. Taka opieka to gwarancja spokoju i komfortu dla wszystkich.

 

Monitoring dziecka – jak zacząć?

To proste! Najpierw na swój telefon należy pobrać aplikację Bezpieczna Rodzina, a następnie założyć w niej konto. Kolejny krok – dodanie urządzenia skanując kod QR. Następnie trzeba wprowadzić kod pakietu Bezpieczna Rodzina i gotowe. Aktywacja jest bardzo szybka i kompletnie bezproblemowa – w razie trudności można skontaktować się z doradcą, który odpowie na wszystkie pytania.

Wybierz rozwiązania, które sprostają wszystkim Twoim potrzebom i wymaganiom. Możesz dbać o wszystkich, których dobro i bezpieczeństwo leży Ci na sercu i wszystko zawsze masz w jednym miejscu – Twój telefon pokaże codziennie pokaże Ci wszystkie najważniejsze informacje.

Czy trzeba kontrolować telefon dziecka?

Nie ma co ukrywać – wiele dzieci, już zaledwie kilkuletnich, lubi i potrafi korzystać z telefonów komórkowych. Nieco starsze pociechy najbardziej lubią spędzać czas w mediach społecznościowych. Bez trudu odbierają połączenia przychodzące, włączają sobie filmy, czy gry. Jeśli dzieci korzystają z telefonu dorosłego, z kontrolą nie ma problemu. Co jeśli nasz maluch ma już swój własny sprzęt? Tu przyda się rozwiązanie od Bezpiecznej Rodziny – aplikacja Rodzinne SOS. Pozwala ona na precyzyjne lokalizowanie telefonów komórkowych, bez trudu sprawdzimy więc czy dziecko dotarło bezpiecznie do szkoły lub do domu.

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)