Auto

Instrukcja obsługi Lokalizatora GPS BA.02 Bezpieczne Auto

Dowiedz się więcej o funkcjach i działaniu naszego lokalizatora GPS do auta BA.02 i dedykowanej do niego, naszej autorskiej aplikacji Gdzie Jest Auto.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Lokalizator GPS do auta BA.02 — co znajdziesz w zestawie?

W pudełku znajduje się:

  • lokalizator GPS do auta BA.02 z kartą SIM
  • karta gwarancyjna
  • instrukcja Szybki Start

Jak pewnie zauważyłeś, nie ma kabla zasilającego — nasze urządzenie ładuje się bezpośrednio z samochodu. Jak działa to w praktyce?

 

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 z instrukcją obsługi

Instalacja lokalizatora GPS w samochodzie

Nadajnik BA.02 należy wpiąć bezpośrednio do gniazda OBD w samochodzie. 

Umiejscowienie gniazda zależy od modelu samochodu. 

Kiedy zamontujesz już urządzenie w swoim aucie, należy je dodać do aplikacji Gdzie Jest Auto skanując kod QR znajdujący się na lokalizatorze. 

Dlaczego warto zainstalować w samochodzie lokalizator GPS BA.02?

Do czego przyda nam się lokalizator w aucie? 

Po pierwsze możesz mieć swój samochód cały czas na oku dzięki lokalizacji GPS i GSM i sprawdzać w aplikacji w telefonie, gdzie jest Twoje auto. 

Aplikacja i urządzenie to doskonała ochrona przed kradzieżą — wszystko dzięki funkcji wykrywania ruchu.

Nasze rozwiązanie przyda Ci się także wtedy, gdy pożyczasz swój samochód dzieciom lub innym członkom rodziny. Szczególnie warto zwrócić tu uwagę na historię przejazdów oraz alert o przekroczeniu dozwolonej prędkości. Twoje dziecko z pewnością będzie jeździć bezpieczniej wiedząc, że natychmiast dowiesz się o każdym mocniejszym dociśnięciu pedału gazu.

 

Mapa w telefonie z aplikacji Gdzie Jest Auto

Przypomnienie o ubezpieczeniach i przeglądach samochodu w aplikacji Gdzie Jest Auto

Dowiesz się nie tylko o zmianie lokalizacji Twojego auta — aplikacja przypomni Ci także o zbliżających się przeglądach i kończącym się ubezpieczeniu.

Lokalizator GPS do auta BA.02 — podsumowanie

Nasza usługa i lokalizator GPS są doskonałym rozwiązaniem zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego. Nie martwisz się o to, czy znajdziesz swój zaparkowany w obcym mieście samochód, ani o to, czy bliscy korzystający z Twojego auta jeżdżą przepisowo. Jeśli Twój pojazd zostanie skradziony, masz ogromne szanse na jego szybkie odnalezienie. Zaufaj profesjonalnym rozwiązaniom i dbaj o bezpieczeństwo swoich cennych rzeczy!