Lokalizatory dla zwierząt, Smartwatche dla dzieci

Idealne gadżety na majówkę — jak smartwatche dla dzieci i lokalizatory GPS dla zwierząt ułatwiają życie podczas podróży?

gadżety na majówkę, smartwatche dla dzieci, lokalizatory dla dzieci

Pakując się na majówkę z podopiecznymi, tak dziećmi, jak i zwierzakami, nie można zapomnieć o zabraniu gadżetów, które ułatwiają opiekunom życie. Zarówno smartwatche, jak i lokalizatory podczas podróży i wypoczynku zapewniają spokój i dają poczcie bezpieczeństwa. Dzięki nim majówka, ale i każdy inny rodzinny wyjazd, będzie bardziej komfortowy i przyjemny.

Jak smartwatche dla dzieci ułatwiają życie podczas podróży?

Zegarek z GPS dla dziecka to wielofunkcyjne urządzenie, które bardzo ułatwia życie. Choć przypomina klasyczny, elektroniczny zegarek noszony na nadgarstku, potrafi o wiele więcej niż wskazywanie godziny.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Na przykład zegarek z GPS dla dziecka Locon Watch Lite czy smartwatch Locon Watch Video pozwalają bycie w stałym kontakcie. Umożliwia to wbudowany telefon z nielimitowanymi połączeniami telefonicznymi i karta SIM. Locon Watch Video pozwala także na video rozmowy. Można więc dziecko nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć.

Bardzo przydatny jest także alarm SOS w sytuacji, gdy dziecko zgubi się w podróży bądź oddali od rodziców i będzie potrzebowało pomocy. W takiej sytuacji opiekunowie bardzo szybko będą mogli je wesprzeć i odnaleźć. Umożliwiają to źródła lokalizacji, takie jak GPS, Wi-Fi oraz GSM. Dzięki opcji lokalizacji zainstalowanej na swoim telefonie aplikacji, rodzic w dowolnej chwili może zerknąć na mapę, by zobaczyć, gdzie jest syn czy córka. To może zaoszczędzić sporo nerwów i niepotrzebnego stresu.

Jednak to nie wszystko. Opcja lokalizacji 24/7 oferuje o wiele więcej. Możliwe jest bowiem także:

  • udostępnienie lokalizacji,
  • prześledzenie historii lokalizacji,
  • ustalenie stref bezpieczeństwa. Gdy młody człowiek się w nich pojawi bądź je opuści, rodzic zostanie o tym powiadomiony,
  • nasłuch otoczenia.

Zegarki z GPS to idealne gadżety na majówkę także dla dziecka, choć ono w czasie podróży doceni jeszcze inne walory niż możliwość komunikacji czy zapewnienie bezpieczeństwa. To na przykład aparat fotograficzny czy gry zręcznościowe i matematyczne (dzięki temu, że urządzenie jest pozbawione dostępu do Internetu czy mediów społecznościowych, jest bezpieczne), które umilą czas. Z kolei zainstalowany w smartwatchu krokomierz z pewnością zachęci do aktywności podczas spacerów po lesie, górskich wędrówek czy zwiedzania miasta.

Jak lokalizatory GPS dla zwierząt ułatwiają życie podczas podróży?

GPS dla psa czy kota, czyli urządzenie elektroniczne, które umożliwia śledzenie lokalizacji pupila za pomocą systemu GPS, znacznie ułatwia opiekę nad czworonogiem, a i dba o jego bezpieczeństwo w czasie podróży i urlopu. Dlaczego warto go zabrać na majówkę?

Lokalizator GPS dla psa, na przykład Locon Dog Max czy Locon Dog Mini czy lokalizator dla kota, na przykład Locon Cat Max czy Locon Cat Mini, mają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na szybkie zlokalizowanie zwierzaka w przypadku, gdy ten się zgubi lub ucieknie, o co na obcym terenie, poza miejscem zamieszkania, nie jest trudno.

Wiedza na temat tego, gdzie się znajduje czworonożny przyjaciel pozwala na szybkie odnalezienie zguby, a w przypadku kradzieży powiadomienie organów ścigania.  To jednak nie wszystko.

Lokalizator dla psa, tak jak i lokalizator dla kota, posiada bowiem także:

  • przycisk SOS, który przydaje się, gdy zwierzę się zgubi (informację o lokalizacji psa czy kota właściciel otrzymuje zaraz po tym, jak osoba, która go znalazła, wciśnie przycisk alarmowy),
  • nasłuch otoczenia (dzięki temu można sprawdzić, jak pies czy kociak zachowują się podczas nieobecności właścicieli),
  • możliwość wydawania komend, co przydające się, gdy zwierzę zostaje samo w domu,
  • funkcję wirtualnego ogrodzenia i ustalenie strefy bezpieczeństwa, które sprawdzającą się w przypadku psa lub kota, który lubi samotne spacery.

Ponadto lokalizator GPS dla zwierząt pozwala na wspólny spacer z właścicielami innych czworonogów (wystarczy udostępnić im swoją lokalizację), co jest okazją do spotkania ze znajomymi, ale i poznania innych wielbicieli zwierząt.

GPS dla psa czy kota to idealne rozwiązanie na podróż dla właścicieli zwierząt, zwłaszcza tych, które spacerują bez smyczy czy lubią wybierać się na samotne spacery, ale i są płochliwe, co stwarza zagrożenie ucieczki. Ponieważ gadżety zapewniają spokój i dają poczucie bezpieczeństwa właścicielom, a i są komfortowe w użytkowaniu dla zwierzęcia (są małe i lekkie), wszystkim zapewniają spokojny, bezstresowy relaks. Warto z tej opcji korzystać.

 

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)