Smartwatche dla dzieci

Prezent na komunię dla chłopca

Prezenty na komunię dla chłopca mogą być bardzo różne. Wiele zależy od zainteresowań i potrzeb młodego człowieka, ale i wysokości przeznaczonej na ten cel kwoty. Z czego najbardziej ucieszy się dziecko?

Jaki prezent na komunię dla chłopca?

Aby wybrać idealny prezent na komunię, warto wybierać go z myślą o osobie, która ma być obdarowana. Znając jej potrzeby, zainteresowania i preferencje nietrudno znaleźć coś, co sprawi radość.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Prezent na komunię dla młodego sportowca

Jeśli szukasz prezentu dla małego sportowca, możesz wybrać:

 • Chłopcy preferują modele „górskie”. Taki rower ma grubszą ramę, szersze opony i bardziej agresywny bieżnik. Posiada przerzutki przednie i tylne, mechaniczne hamulce oraz zazwyczaj amortyzator. Typowo komunijne rowery są na kołach 24-calowych, ewentualnie na 26-calowych,
 • deskorolka, rolki czy hoverboard (aby się nim poruszać, nie trzeba odpychać się nogą, jak w przypadku zwyczajnych desek. Wystarczy odpowiednio balansować ciałem),
 • deska SUP,
 • hulajnoga tradycyjna lub elektryczna.

Dobrym prezentem na komunię dla chłopca są rożne akcesoria sportowe, takie jak ochraniacze, kaski, piłki, okulary do pływania, płetwy i maski do snorkelingu, rękawice, getry, koszulki piłkarskie. Z pewnością doskonałym pomysłem jest też kurs nauki pływania czy innego sportu lub książka na temat gwiazdy ukochanej dziedziny sportu.

Jeśli pojawiają się wątpliwości, co jest w tej chwili na topie, warto porozmawiać z rodzicami dziecka, a i porozmawiać z nim na temat zainteresowań czy sposobu spędzania wolnego czasu, także potrzeb i marzeń.

Prezenty komunijne dla małego naukowca

Nie dla każdego dziecka pasją jest aktywność fizyczna. Niektóre mają nieco inne zainteresowania: lubią treningi umysłu. Jaki prezent na komunię dla chłopca, który jest młodym naukowcem? Z pewnością ucieszy go:

 • mikroskop i zestaw szkiełek podstawowych oraz nakrywkowych,
 • teleskop, lornetka,
 • globus, atlas, książka podróżnicza,
 • zestaw do przeprowadzania eksperymentów.

Jeśli dziecko lubi budować różne konstrukcje, na przykład z klocków czy główkować, spędzając długie godziny na układaniu puzzli, z pewnością ucieszą go zestawy klocków Lego (także zabawki oparte na przedmiotach ścisłych i technicznych (STEM) dla chłopców) czy puzzle (np. przestrzenne, tzw. 3 D).

Fantastycznym pomysłem na prezent na komunię dla chłopca, który lubi się uczyć i doskonalić, jest voucher do szkoły językowej, na kurs programowania czy nauki gry na instrumencie.

Prezent na komunię dla chłopca

Gadżety elektroniczne na pierwszą komunię

Młodzi ludzie, bez względu na płeć i hobby, interesują się nowoczesnymi technologiami. To dlatego każdego chłopca ucieszy taki prezent na komunię jak:

Wyjątkowy prezent na komunię dla chłopca to zegarek GPS Locon Watch Lite czy smartwatch GPS Locon Watch Video. Wodoodporny Smartwatch Locon Watch Lite ma wbudowany telefon i nielimitowane minuty na połączenia, ale i przycisk SOS oraz lokalizator dziecka (w aplikacji na telefonie rodzica).

Oznacza to, że dziecko może dzwonić z zegarka i wysyłać SOS, kiedy potrzebuje pomocy, a rodzic wyznacza strefy bezpieczeństwa, takie jak dom, szkoła, park, lekcje tańca, angielskiego. Zegarek GPS Locon Watch Lite jest przy tym kolorowy, ma dotykowy wyświetlacz, grę, krokomierz i niepowtarzalny wygląd.

Smartwatch Locon Watch Video również ma wbudowany telefon z nielimitowanymi minutami na rozmowy, przycisk SOS do wzywania pomocy, kartę SIM i lokalizator, ale dodatkowo pozwala na także na rozmowy video. Działa jak standardowy telefon, doskonale zastępuje smartfon. Jest kolorowy, ma dotykowy wyświetlacz, 2 gry, krokomierz i modny design.

Religijne prezenty komunijne dla chłopców

W niektórych rodzinach duże znaczenie ma religijna strona wydarzenia, jakim jest pierwsza komunia święta. To dlatego wciąż dużą popularnością cieszą się takie prezenty jak:

 • Biblia, zarówno tradycyjna, jak i w wersji kreatywnej bądź komisowej,
 • medalik lub krzyżyk z łańcuszkiem,
 • religijna planszówka, na przykład „Gościniec poprzez czas i przestrzeń”, „Pierwsi świadkowie Jezusa „, „Królestwo” lub gry w wersji komputerowej,
 • filmy religijne,
 • bransoletka z modlitwą,
 • obrazek okolicznościowy z dedykacją,
 • różaniec.
Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)