Smartwatche dla dzieci

Zegarek na kartę sim dla dziecka — wygodna kontrola malucha na każdy czas

Czy wiesz, że smartwatch dla dzieci z kartą SIM może wspierać zdalną kontrolę rodzicielską, skutecznie zastępując kilkulatkowi telefon komórkowy? Możliwość wykonywania i odbierania połączeń, wbudowany aparat fotograficzny, krokomierz, budzik, a nawet funkcja wideorozmów — nowoczesny zegarek dla dziecka z dotykowym i kolorowym ekranem i dedykowana do niego aplikacja, którą rodzic instaluje na swoim smartfonie to pełnia bezpieczeństwa dla kilkulatka i pełen spokój dla opiekuna.

Kontrola rodzicielska przy pomocy smartwatchy dla dzieci — GPS i funkcja lokalizacji 24/7

Właściwie każdy dostępny dzisiaj smartwatch dla dziecka posiada wbudowany moduł GPS, dzięki któremu pozornie zwykły inteligentny zegarek pełni już rolę nie tylko ciekawego gadżetu, ale doskonale sprawdza się jako mini lokalizator GPS. Jak istotną kwestią jest możliwość natychmiastowego poznania aktualnej lokalizacji kilkulatka, wiedzą chyba wszyscy rodzice. W jakich sytuacjach przydaje się zegarek z GPS dla dzieci?

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

  • W dedykowanej aplikacji możesz wygodnie sprawdzić, czy Twój syn lub córka bezpiecznie dotarli do szkoły, lub czy po skończonych zajęciach czekają już na Ciebie w domu. Nie musisz dzwonić do dziecka i dopytywać się, co robi i gdzie jest — wszystko widzisz w swoim telefonie.
  • Twoje dziecko wychodzi samodzielnie na plac zabaw lub pobawić się z przyjaciółmi? Żaden problem! Możesz mieć wszystko pod kontrolą i sprawdzać, czy maluch na pewno jest w miejscu, w którym powinien się znajdować.
  • Smartwatche dla dzieci z lokalizacją GPS doskonale sprawdzają się w trakcie wakacji. Jeśli wyjeżdżasz na rodzinny urlop, nie musisz martwić się o to, że na plaży, w górach, czy w tłumie turystów stracisz swojego kilkulatka z oczu. To, gdzie jest maluch, sprawdzisz na mapie w aplikacji.

Sprawdzanie lokalizacji dziecka jest naprawdę proste. Wybierając smartwatch dla dzieci LocoWatch Video wraz z dedykowaną do niego aplikacją Bezpieczna Rodzina, wszystko masz pod kontrolą. Zyskujesz spokój, bo zawsze wiesz, gdzie jest Twój maluch.

Smartwatch dla dzieci na kartę SIM — czyli telefon komórkowy na nadgarstku

Lokalizator GPS dla dzieci to zminiaturyzowany telefon. Zarówno inteligentny zegarek LocoWatch Video, jak i pozostałe modele dostępne w Bezpiecznej Rodzinie — wodoodporny smartwatch GPS LocoWatch Lite i LocoWatch Lite S wyposażone są w aktywną kartę SIM z wybranym pakietem minut i kolorowy, dotykowy ekran.

Urządzenia odbierają i wykonują połączenia głosowe wyłącznie do osób zapisanych w książce telefonicznej — opiekun ma więc pewność, że do jego pociechy nie dodzwonią się żadne niepożądane numery. Zapewnia to dziecku bezpieczeństwo — nie musi odbierać telefonu od telemarketerów, czy nieznanych mu ludzi.

Rozmowy na smartwatchu przeprowadzane są zupełnie tak, jak na telefonie komórkowym. Urządzenie posiada wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki czemu zarówno rodzic dokładnie słyszy swoją pociechę, jak i ona jego. Wykonywanie połączeń z inteligentnego zegarka jest tak intuicyjne, że już kilkuletnie dzieci nie będą z tym miały żadnego problemu.

Pamiętaj! Smartwatch bez aktywnej karty SIM będzie po prostu gadżetem, nie spełni się przy zdalnej opiece nad dzieckiem.

Technologie bezpieczne dla Twojego dziecka

Smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Video to coś więcej niż interaktywny zegarek. To praktyczny i lekki telefon, który Twoje dziecko ma zawsze przy sobie — na swoim nadgarstku. Urządzenie cieszy się ogromnym zaufaniem rodziców. Pozbawione jest dostępu do Internetu, czy mediów społecznościowych. Z kolei najmłodsi uwielbiają je za aparat fotograficzny, krokomierz, gry, dotykowy wyświetlacz, czy inne funkcje zapewniające im rozrywkę.

Videorozmowy

Funkcja telefonu to nie wszystko! Smartwatch dziecięcy Locon Watch Video umożliwia przeprowadzenie wideorozmowy dziecka z rodzicem.

Nie tylko więc słyszysz swoją pociechę — w każdej chwili możesz zobaczyć, czy dziecko nie potrzebuje Twojej pomocy. Jesteś spokojny, bo wszystko masz pod kontrolą!

Jest wodoodporny

Nasz smartwatch dziecięcy to coś więcej niż tylko zegarek — dla bezpieczeństwa Twojego dziecka urządzenie nie posiada zbędnych aplikacji, takich jak Youtube, czy Facebook, dlatego cieszy się ogromnym zaufaniem wśród rodziców. Oprócz tego jest zabezpieczony przed zalaniem i zachlapaniem.

Smartwatch dziecięcy z funkcją telefonu

Idealne rozwiązanie zapewniające kontakt dziecka z rodzicem i zwiększające jego bezpieczeństwo. Zegarek ten doskonale zastępuje telefon!

Nasz inteligentny zegarek to zminiaturyzowany telefon. Dzięki pakietowi Bezpieczna Rodzina, zegarek smartwatch odbiera i wykonuje bezpieczne połączenia do 10 kontaktów. Książkę telefoniczną stworzysz w aplikacji Bezpieczna Rodzina (dostępna na telefony z systemem Android i iOS).

Wideorozmowy i karta SIM w zestawie, czyli bezpieczeństwo z LocoWatch Video

Kontrolę rodzicielską ułatwia nie tylko możliwość szybkiego zlokalizowania malucha, czy kontakt telefoniczny. Wybierając zegarek z GPS dla Twojego dziecka, zwróć także uwagę na dodatkową opcję, czyli wideorozmowy. Dzięki tego typu połączeniom rodzic może zarówno usłyszeć swoją pociechę, jak i ją zobaczyć.

Funkcja ta umożliwia skontrolowanie, gdzie w danym czasie znajduje się nasz maluch. Pozwala na zdobycie pełnego obrazu tego, jak czuje się dziecko. Połączenia wideo mogą okazać się nieocenioną pomocą, kiedy chcemy zapewnić synowi lub córce bezpieczeństwo w czasie wakacji, ferii, czy roku szkolnego.

Gadżet z wbudowaną kamerą to nie lada gratka dla każdego małego miłośnika nowoczesnych technologii.

Przycisk SOS, wykonywanie i odbieranie połączeń, moduł GPS, Wi-Fi i GSM, dostęp do aplikacji, kluczowe powiadomienia. Te wszystkie funkcje są niezwykle ważne, kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo naszej pociechy. Wybierając smartwatch dla dzieci, warto jednak zwrócić także uwagę na inne możliwości zegarka.

Z jakiego sprzętu ucieszy się Twój kilkulatek?

Jak wybrać odpowiedni smartwatch, czyli jakie funkcje uwielbiają dzieci?

Kolorowy, dotykowy ekran to dzisiaj absolutne minimum — każdy nowoczesny zegarek dla dziecka z GPS po prostu musi to mieć. Idealnie, jeśli urządzenie wyposażone jest w aparat fotograficzny . Nie należy zapominać, że młodzi fani nowoczesnych urządzeń nie zmarnują żadnej okazji, aby zrobić fajne zdjęcie! Później mogą pochwalić się nim rodzicom, czy kolegom.

Wbudowany krokomierz z pewnością będzie dodatkowym atutem, tak samo, jak gry, budzik, czy czat głosowy.

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)

Połączone artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *